Teksansi već vide plej-of, Hjustonu osma pobeda u nizu

NFL 27. nov 20185:06 > 5:15
Tim Warner/Getty Images

Hjuston Teksansi su savaldali Tenesi Tajtanse u 12. NFL nedelji rezultatom 34:17. Hjustonu je ovo osma pobeda u sezoni i osma pobeda u nizu, a uz to imaju i tri poraza koja su ostvarili u prva tri kola.

Tenesi je u svom prvom posedu došao do fild gola i vođstva od 3:0, da bi tač daunom veoma brzo stigao i do 10:0. Do kraja četvrtine je Demarijus Tomas uhvatio pas od Dešona Votsona za prvi tač daun Hjustona koji smanjuje na 10:7.

U prvih šest minuta drugo perioda Teksansi dolaze do dva tač dauna i to trčanjem Tomasa, a zatim i Lamara Milera, dok uz fild gol dolaze do vođstva 24:10.

U drugom poluvremenu Teksašani prave još jedan fild gol, da bi još jednom veza Dešon Votson – Demarijus Tomas donela tač daun za konačnih 34:17.

Votson je meč završio sa 210 bačenih jardi i dva tač dauna, a Lamar Miler je pretrčao 162 jarda za 12 nošenja. Kod Tajtansa je kvoterbek Markus Mariota bacio fantastična 303 jarda, Kori Dejvis je uhvatio 96, a problem za Tenesi je bilo trčanje.

Na taj način su osvojili svega 105 jardi, dok je Hjuston napravio skoro tri puta više. Teksansi su pretrčali 281 jardu.