Minšu srušio Bronkose u poslednjim sekundama

NFL 30. sep 20191:52 > 2:00
Dustin Bradford, Getty Images Sport

Nedeljni program četvrte nedelje u NFL završen je pobedama Bakanirsa, Bersa , Džeguarsa i Sejntsa.

Bronkosi su u svom Denveru u neizvesnom meču praktično imali pobedu protiv Džeksonvil Džeguarsa u džepu. Do samog finiša vodili su 24:23 nakon što su uspeli da se oporave od preokreta do koga su gosti došli u trećoj četvrtini, ali nije se sa porazom slagao Minšu koji je svom timu na tri sekunde pre kraja doneo pobedu 26:24.

Heroj Džeguarsa Gardner Minšu imao je 19 uspešnih dodavanja za 231 jardi i dva bacanja za tač daun, a na drugoj strani je Džo Flako prebacio 3030 jarde uz tri bacanja za tač daun ali je na kraju njegovom timu to bilo malo.

Čikago Bersi slavili su pred svojim navijačima protiv Minesota Vajkingsa 16:6.

Vajkingsi su se probudili tek u četvrtoj četvrtini u kojoj su i osvojili sve poene, ali bilo je prekasno za njih u ovom duelu.

Čejs Danijel ostvario je jedan tač daun bacanjem za pobedničku ekipu i prebacio je 195 jardi kompletiravši 22 od 30 pokušaja. Tač daun hvatanjem imao je Tarik Koen.

Bakanirsi su pobedu upisali na gostovanju Los Anđeles Remsima gde su slavili 55:40.

Prva i treća četvrtina, sa rezultatske strane gledano, bile su najmanje uzbudljive, ali zato je u drugoj i četvrtoj sve „prštalo“.

Poveli su nakon prve deonice Bakanirsi 7:0, a do poluvremena je rezultat bio 28:17.

Sjajno su bili raspoloženi i jedni i drugi i u poslednjoj četvrtii u kojoj smo takođe mogli da vidimo veliki broj poena i koja je pripala pobedničkom rimu rezultatom 24:20.

Džemis Vinston postigao je za Bakanirse četiri tač dauna, komplatirao je 28 od 41 bacanja i prebacio 385 jardi, a uz sve je imao i jedan intersepšn. Dva tač dauna hvatanjem imao je Kris Godvin, koji je imao 12 uspešnih hvatanja za 172 jarda.

Na drugoj strani, Džered Gof imao je 45 uspešnih dodavanja, uz tri intersepšna, prebacio je 517 jardi i imao dva bacanja za tač daun. Tod Garli imao je dva tač dauna hvatanjem.

U poslednjem nedeljnom meču četvrte nedelje NFL Nju Orleans Sejntsi slavili su na svom terenu protiv Dalas Kaubojsa 12:10.

Nju Orleans Sejntsi upisali su treću pobedu u sezoni i naneli prvi poraz Dalas Kaubojsima. Sejntsi su pred svojim navijačima slavili 12:10, a do pobede su došli u poslednjoj četvrtini.

Nakno prve četvrtine vodili su Kaubojsi 3:0, ali su Sejntsi na poluvremenu imali šest poena razlike. Ipak, gosti su napravili novi tač daun u trećoj deonici i ponovo došli u vođstvo koje je neutralisano u završnom delu meča u kome su Sejnti sa tri osvojena poena došli i do pobede.

U pobedničkom timu Tedi Bridžvoter bacio je 193 jarda, komplerirao 23 bacanja i imao jedan intersepšn.

Sa druge strane, Dak Preskot prebacio je 223 jarda, uz jedan intersepšn. Ezakijel Eliot imao je jedan tač daun trčanjem, uz 18 nošenja za 35 jardi.

Četvrta nedelja biće komplatirana u ponedeljak kada svoj meč igraju Pitsburg Stilersi i Sinsinati Bengalsi.