Moto3: Masija najbrži na drugom treningu

Moto3

Vozač Leopard Rejsinga imao je najbolje vreme 1:48.134 na drugom treningu Katalunje. Iza sebe je ostavio Darina Bindera (+0.284), Karlosa Tataju (+0.477), Gabrijel Rodrigo (+0.687)... doke je Raul Fernandes, koji je na prvom treningu bio najbolji sada zauzeo tek peto mesto sa zaostatkom od 0.801 u odnosu na prvoplasiranog Hauma Masije.

Među prvih deset našli su se i Toni Arbolino, Stefano Nepa, Andrea Minjo, Džeremi Alkoba i Džon Makfi.

Fernandes ponovo na pol poziciji

Vozač Red Bul KTM Ajo tima Raul Fernandes drugu nedelju zaredom će startovati sa pol pozicije na stazi „Motorlend“, pošto je bio najbrži u kvalifikacijama za Veliku nagradu Teruela, 12. trku sezone Moto3 kategorije Svetskog šampionata.

Moto3: Arenas najbrži pred kvalifikacije, favoriti u Q2

Lider šampionata Albert Arenas bio je najbrži na trećem slobodnom treningu pred Veliku nagradu Teruela u Moto3 kategoriji.

Korona u Moto3: Rosi pozitivan pred VN Teruela

Italijanski vozač Rikardo Rosi pozitivan je na koronavirus, pa zbog toga neće nastupiti narednog vikenda na trci za Veliku nagradu Teruela u Moto3 konkurenciji.

Moto3: Fernandesu pol ispred kandidata za titulu

Vozač Red Bul KTM Ajo tima Raul Fernandes osvojio je pol poziciju pred Veliku nagradu Aragona, 11. trku sezone Moto2 kategorije Svetskog šampionata.