Christian Petersen/Getty Images

Automoto

28.06.2020 | 08.44

Harvik pokorio i Pokono za treću pobedu u sezoni

Kevin Harvik odoleo je naletu Denije Hemlina i slavio je u subotnjoj trci Naskar kupa u Pokonu.

Kevin Harvick

Getty Images/Patrick Smith

Harvik (44) slavio je na svakoj stazi osim Pokona u sadašnjem sastavu Naskara (još nije slavio u Šarlotu i Kentakiju), ali u prethodnih 38 pokušaja nije uspeo da slavi u Pensilvaniji.

Šampion iz 2014. godine osvojio je treću trku za svoj Stujart-Has rejsing ove sezone. Na drugom mestu bio je spomenuti Hamlin, koji je takođe slavio na tri trke ove sezone, a treći je bio Arik Almirola za svoje treći uzastopni Top 5 plasman.

To je prva od dve trke Naskar kupa zakazane za vikend.