Vozač Stjuart-Has Rejsinga Kevin Harvik ostvario je i drugu pobedu na Nascar trci u Mičigenu.

Kevin Harvick

Jared C. Tilton/Getty Images

Harvik je ostvario šestu pobedu u sezonu, drugu zaredom u Mičigenu, a ukupno 55. u karijeri.

Ujedno, postao prvi takmičar koji je trijufmovao na trkama dva dana zaredom još od Ričarda Petija 1971. godine.

Vozač Stjuart-Has Rejsinga bio je na čelu u 90 od 156 krugova, iako je trku počeo sa 20. mesta. U završnici trke odbio je sve pokušaje Denija Hamlina i na kraju slavio sa prednošću 0.093 sekunde.

Na trećem i četvrtom mestu završili su Martin Trueks i Kajl Buš, a peti je bio Džoi Logano.

Kevin Harvik je prvi u generalnom poretku sa 916 poena. Drugi je Bred Keselovski sa 779, a treći Deni Hamlin sa 776.