Streeter Lecka/Getty Images
Blog ostalo 02.05.2017 | 20:36 > 20:40

NFL draft: Analiza po divizijama

Poslednji deo SK NFL offseason trilogije bavi se rezultatima drafta 2017. i njihovim uticajem na raspored snaga po divizijama.

Myles Garrett

Joe Scarnici/Getty Images

Uzbuđenja na ovogodišnjem draftu nisu izostala, a najveći šok izazvali su Čikago Bersi, koji su dali ogromnu kompenzaciju San Fransisku da bi svoju treću zamenili za drugu poziciju. Šok je bio još veći kada su sa nje pokupili kvoterbeka Mičela Trubiskog.

Opšti utisak je da je najbolji posao odradio Klivlend, koji je u prvoj rundi pokupio tri igrača (i još dvojicu do 65. mesta), među kojima i Majlsa Gereta, od koga se očekuje da će postati dominantni defanzivac lige, a dobrim razmenama obezbedili su da im i sledeći draft donese veliki broj izbora u prve dve runde.

Naša ekipa u sastavu Mihailo Stefanović, Nenad Milunović, Vladimir Novaković, prošla je kroz svaku diviziju, analizirajući kakav uticaj će imati promene koje su free agency i draft doneli u odnos snaga u ligi.

Komentari (8)

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovo

cakmy

fino vi to obradjujete,svaka cast! Ima nas ljubitelja NFL!

Odgovori 1 0

Vuk

Ne znam sta ostali mislite ali mislim da ove sezone nece biti nekih vecih iznenadjenja za plejof. Iz americke konferencije NE, stilersi, rejdersi, KC, jedan sa juga naravno, i borba izmedju rejvensa, majamija, mozda sinsinatija i mozda denvera, ali vise manje poznato. Iz nacionalne Dalas, NY, sijetl, atlanta, GB, i borba za jos jedno mesto u plejofu izmedju detroita, mozda karoline, i po meni mozda moze tampa bej do plejofa.

Odgovori 5 6

Vuk

Ako sam dobio minuse zbog rasporeda timova, to sam samo ovako nabrojao, vec sam nagovestio da bi NE mogao u wildcard. A ako sam dobio minuse zbog sve ukupno timova koje sam nabrojao to mi nije jasno bas.

2 5

* Sva polja su obavezna

Vreme je za NFL draft!

Vreme je za NFL draft!

Došao je i taj dan. Dan kada će na AT&T stadionu u Teksasu najbolji igrači koledža sa nestrpljenjem čekati da njihovo ime bude prozvano, dan kada će postati zvezde najsvetlije pozornice kada je u pitanju sport u Americi.

NFL finala konferencija na SK: Ko će na Superboul LII?

NFL finala konferencija na SK: Ko će na Superboul LII?

Do 52. Super Boula ostale su još dve utakmice, najbolja četiri tima ove sezone će se sastati u finalu konferencija, Petriotsi i Jaguarsi u borbi za prvaka AFC, a Iglsi i Vajkingsi u borbi za prvaka NFC.
Loading...