Mike Ehrmann, Getty Images

Blog ostalo

14.05.2019 | 10.26

Srbi u svetu: Junački plej-of je iza Jokića, čeka se F4

Denver Nagetsi su eliminisani u sedmoj utakmici polufinalne serije Zapadne konferencije NBA plej-ofa i doživeli su veliko razočaranje, iako su iza sebe imali spektakularnu sezonu u kojoj se čitav košarkaški svet izbliza uverio u raskošni talenant srpskog centra Nikole Jokića.

Nikola Jokić

Matthew Stockman/Getty Images

Jokić je bez dileme, prema mnogim relevantnim izvorima, u prethodnoj sezoni bio jedan od desetorice najboljih košarkaša u NBA, a posebno je impresivno što njegova produktivnost i sam stil igre nisu opadali u plej-ofu – Somborac je zadržao vrhunsku efikasnost i naterao protivnike da se prilagode njemu u doigravanju.

Naročito je zadivljujući broj minuta koje je centar Denvera provodio na parketu bez ikakvih vidnih posledica po učinak.

You Tube

Jokić je posle Janisa Adetokumba trenutno najveća evropska košarkaška zvezda i logično je što mnoge novinare i navijače zanima da li će nastupiti za reprezentaciju Srbije na Mundobasketu u Kini, koji počinje 31. avgusta – Jokić je rekao da će još morati da razmisli o tome da li će predstavljati Srbiju na Svetskom prvenstvu.

Srpski centar Boban Marjanović takođe je igrao finale konferencije u NBA – Bobi nije imao veliku minutažu u dresu Siksersa u seriji protiv Toronto Reptorsa, ali je po običaju svoje malobrojne minute okitio brojnim poenima i skokovima. Ipak u sedmoj utakmici serije “Džin iz Boljevca” nije dobio minute.

U evropskoj košarci glavna tema je nadolazeći Fajnal for Evrolige koji se igra u baskijskoj Vitoriji – na njemu će od predstavnika biti plejmejker Anadolu Efesa Vasilije Micić, kao i dvojac Fenerbahčea – Marko Gudurić i Nikola Kalinić. Kalinićevo je učešće, doduše, i dalje pod znakom pitanja zbog povrede koju lekari istanbulskog tima pokušavaju da saniraju do F4.

Srpska košarkaška nedelja bila bi čudna bez pregršti sjajnih partija različitih košarkaša, a jedan od najboljih bio je Marko Simonović, koji je partijom sezone odveo svoj Zenit do sledeće runde plej-ofa u VTB ligi – nekadašnji košarkaš Crvene zvezde imao je 22 poena i 9 skokova.

U Italiji je bilo veoma uzbudljivo – Aleksa Avramović je imao sjajnu priliku da se pokaže selektoru Aleksandru Đorđeviću u Palakanestru. Ubojiti bek je igrajući za svoj Vareze Đorđevićevom Virtusu ubacio čak 30 poena. U istoj ligi, u ekipi Kremone Vojislav Stojanović bio je odličan sa 19 poena. Stojanović je na taj način veoma uspešno preokrenuo sezonu nakon problematičnog prvog dela u Fijat Torinu.

fiba.basketball

U Rumuniji je ponovo fenomenalan bio Danilo Tasić, a bivši krilni centar Partizana Dejan Borovnjak napravio je veliki uspeh – bio je ključni čovek ekipe Bursaspora, koja je obezbedila plasman u tursku elitu.

NBA

Nikola Jokić (Denver Nagets), pobeda kod kuće protiv Blejzersa 124:98 – 25p (10/18 iz igre, 5/6 penali), 19sk, 6as, 3il za 34 min;
poraz u gostima od Blejzersa 119:108 – 29p (10/15 iz igre, 7/8 penali), 12sk, 8as, 4il, 6 faulova za 37 min;
poraz kod kuće od Blejzersa 100:96 – 29p (11/26 iz igre, 5/7 penali), 13sk, 2as, 4bl, 2il za 42 min;

You Tube

Boban Marjanović (Filadelfija Seventisiksers), poraz u gostima od Reptorsa 125:89 – 6p (3/4 iz igre), 2sk, 1il za 6 min;
pobeda kod kuće protiv Reprtorsa 112:101 – 2p (bez šuta iz igre, 2/2 penali), 1il za 6 min;
poraz u gostima od Reptorsa 92:90 – nije ulazio odlukom trenera.

Španija

Ognjen Kuzmić (Real Madrid), pobeda u gostima protiv Saragose 85:70 – nije bio u sastavu tima;
Nikola Radičević (Gran Kanarija), pobeda u gostima protiv Breogana 92:77 – 0p (0/1 iz igre), 1sk, 1il za 4 min;
Dragan Milosavljević (Unikaha), poraz u gostima od Mursije 78:76 – 2p (1/3 iz igre), 1sk, 3il za 22 min;
Dejan Todorović (Mursija), ne igra zbog povrede;
Luka Mitrović (Mursija), pobeda kod kuće protiv Unikahe 78:76 – 0p (0/1 iz igre), 1 faul za 5 min;
Goran Huskić (Burgos), poraz u gostima od Baskonije 87:79 – 18p (8/12 iz igre, 2/4 penali), 5sk, 3as, 1il za 20 min;
Tadija Dragićević (Breogan), poraz kod kuće od Gran Kanarije 92:77 – 5p (1/3 iz igre), 2sk, 1ul, 1il za 23 min;
Aleksandar Cvetković (Breogan), poraz kod kuće od Gran Kanarije 92:77 – 2p (0/1 iz igre, 2/2 penali), 2sk za 19 min;

Aleksandar Cvetković

ABA liga, Union Olimpija/Aleš Fevžer

Oliver Stević (Andora) – ne igra do kraja sezone zbog povrede;
Vasilije Vučetić (Melilja, druga liga), poraz kod kuće od Valjadolida 78:76 – 9p (4/6 iz igre), 5sk, 2as za 29 min;
pobeda kod kuće protiv Valjadolida 76:70 – 11p (3/6 iz igre, 4/7 penali), 1bl, 1il za 22 min;
Darko Balaban (Melilja, druga liga), poraz kod kuće od Valjadolida 78:76 – 8p (4/4 iz igre), 1ul, 3il za 14 min;
pobeda kod kuće protiv Valjadolida 76:70 – 0p (0/2 iz igre), 1il za 7 min;
Nikola Cvetinović (Palensija, druga liga), poraz u gostima od Bilbaoa 93:73 – 5p (2/6 iz igre), 4sk, 4as, 4il za 20 min;
pobeda u gostima protiv Bilbaoa 86:77 – 6p (2/7 iz igre), 2sk, 1il, 5 faulova za 19 min;
Petar Aranitović (Palensija, druga liga), poraz u gostima od Bilbaoa 93:73 – 2p (1/3 iz igre), 1 faul za 3 min;
pobeda u gostima protiv Bilbaoa 86:77 – nije bio u sastavu tima;
Milenko Veljković (Palensija, druga liga), poraz u gostima od Bilbaoa 93:73 – 2p (1/1 iz igre), 2sk, 1il za 6 min;
pobeda u gostima protiv Bilbaoa 86:77 – nije bio u sastavu tima.

Turska

Nikola Kalinić (Fenerbahče), pobeda protiv Sakarije 138:62 – nije bio u sastavu tima;
Marko Gudurić (Fenerbahče), pobeda protiv Sakarije 138:62 – 15p (6/13 iz igre), 1sk, 2as, 4ul, 1il za 19 min;

Marko Gudurić

Turkish Airlines EuroLeague

Marko Gudurić

Vasiije Micić (Anadolu Efes), pobeda u gostima protiv Afjona 105:74 – nije bio u sastavu tima;
Vladimir Štimac (Turk Telekom), pobeda u gostima protiv Banvita 96:83 – 8p (4/7 iz igre), 8sk, 3il za 29 min;
Stevan Jelovac (Gazijantep), poraz u gostima od Galatasaraja 70:66 – 18p (6/12 iz igre), 6sk, 2as, 1il za 25 min;
Dušan Čantekin (Bešiktaš), pobeda kod kuće protiv Tofaša 78:73 – 4p (2/6 iz igre), 8sk, 1il za 8 min;
Dejan Borovnjak (Bursaspor) – tim nije igrao prethodne nedelje.

VTB

Stefan Marković (Himki), pobeda u gostima protiv Astane 88:81 – 12p (4/7 iz igre), 2sk, 7as, 2il za 23 min;
Marko Simonović (Zenit), pobeda kod kuće protiv Lokomotive 94:78 – 6p (2/7 iz igre), 2as za 25 min;
pobeda kod kuće protiv Lokomotive 87:85 – 22p (7/11 iz igre, 2/4 penali), 9sk, 3as, 1ul, 2il za 30 min;
Dragan Apić (Lokomotiva Kubanj), poraz u gostima od Zenita 94:78 – nije bio u sastavu tima;
poraz u gostima od Zenita 87:85 – 6p (3/4 iz igre), 1sk, 2il za 10 min;
Branko Mirković (Kalev), poraz kod kuće od Uniksa 96:84 – 17p (6/10 iz igre, 2/2 penali), 1sk, 10as, 3il za 33 min;

Nemačka

Stefan Jović (Bajern Minhen), poraz u gostima od Telekom Bona 102:98 – 1p (0/3 iz igre, 1/2 penali), 2sk, 12as, 23 min;
Vladimir Lučić (Bajern Minhen), poraz u gostima od Telekom Bona 102:98 – 10p (4/8 iz igre), 3sk, 2ul, 2il za 27 min;

Vladimir Lučić

Turkish Airlines EuroLeague

Vladimir Lučić

Nemanja Dangubić (Bajern Minhen), poraz u gostima od Telekom Bona 102:98 – nije bio u sastavu tima;
Milan Mačvan (Bajern Minhen) – ne igra zbog povrede;
Stefan Birčević (Telekom Bon), pobeda kod kuće protiv Bajerna 102:98 – 4p (1/3 iz igre, 2/2 penali), 4sk za 17 min;
Stefan Peno (Alba) – ne igra zbog povrede;
Mihajlo Andrić (Getingen), pobeda u gostima protiv Jene 93:92 – 15p (5/8 iz igre, 5/5 za tri poena), 1sk, 1as, 1il za 27 min;
Aleksandar Marelja (Miteldojčer), pobeda kod kuće protiv Bremerhavena 90:87 – nije bio u sastavu tima;
Jovan Novak (Miteldojčer), pobeda kod kuće protiv Bremerhavena 90:87 – 10p (2/6 iz igre, 5/6 penali), 1sk, 10as, 5il za 30 min;
Vuk Radojčić (Jena), poraz kod kuće od Getingena 93:92 – 3p (1/3 iz igre), 1sk, 1as za 6 min;
Dejan Kovačević (Braunšvajg), pobeda kod kuće protiv Bajrojta 100:85 – 2p (1/2 iz igre) za 1 min.

Italija

Nemanja Nedović (Emporio Armani), pobeda kod kuće protiv Treviza 93:88 – nije bio u sastavu tima;
Vladimir Micov (Emporio Armani), pobeda kod kuće protiv Treviza 93:88 – 11p (5/8 iz igre), 5sk, 2ul, 1bl, 3il za 31 min;

Aleksa Avramović (Vareze), poraz u gostima od Virtusa 84:73 – 30p (9/18 iz igre, 9/14 penali), 1sk, 2as, 4ul, 1il za 34 min;
Nikola Jovanović (Trentino), pobeda u gostima protiv Brindizija 81:76 – 0p (0/1 iz igre), 2sk za 4 min;
Dejan Kravić (Virtus Bolonja), pobeda kod kuće protiv Varezea 84:73 – nije bio u sastavu tima;
Vojislav Stojanović (Kremona), poraz u gostima od Ređo Emilije 82:81 – 19p (8/13 iz igre), 6sk, 2as, 2il za 24 min.

Grčka

Nikola Milutinov (Olimpijakos), pobeda kod kuće protiv Promiteasa 86:59 – 10p (4/4 iz igre, 2/4 penali), 9sk, 3as, 2il za 25 min;
Aleksej Pokuševski (Olimpijakos), pobeda kod kuće protiv Promiteasa 86:59 – nije bio u sastavu tima;
Milenko Tepić (PAOK), poraz u gostima od Peristerija 83:65 – 12p (5/10 iz igre), 8sk, 2il za 28 min;
Slaven Čupković (Kolosos), poraz kod kuće od AEK 69:106 – 3p (0/2 iz igre, 3/4 penali) za 13 min.

Belgija

Miloš Bojović (Lijež), poraz kod kuće od Ostendea 93:80 – 30p (8/13 iz igre, 12/13 iz igre), 5sk, 2as, 3il za 36 min;
Raško Katić (Spiru Šarlroa), pobeda u gostima protiv Mons-Enoa 83:73 – 3p (1/3 iz igre, 1/2 penali), 2sk za 12 min;
Uroš Nikolić (Mons-Eno), poraz kod kuće od Šarlroaa 83:73 – 4p (2/5 iz igre), 9sk, 1as, 2il za 20 min;
Dušan Đorđević (Ostende), pobeda u gostima protiv Liježa 93:80 – 3p (0/2 iz igre, 3/4 penali), 1sk, 3as, 2ul, 1il za 16 min.

Austrija

Bogić Vujošević (Kapfenberg), pobeda u gostima protiv Timbervulvsa 91:81 – 18p (6/9 iz igre, 5/5 penali), 1sk, 8as, 6il za 32 min;
Predrag Miletić (Klosternojburg),
Marko Kolarić (Timbervulvs), poraz kod kuće od Kapfenberga 91:81 – 13p (4/8 iz igre, 4/7 penali), 7sk, 1ul za 31 min;
Nikica Nikolić (Timbervulvs), poraz kod kuće od Kapfenberga 91:81 – 3p (1/2 iz igre), 3sk, 1as, 1il za 8 min.

Slovačka

Nemanja Barać (Inter Bratislava), pobeda kod kuće protiv Prjevidze 87:54 – 3p (1/3 iz igre), 4sk, 2bl za 13 min;
Nikola Gaćeša (Levice), poraz u gostima od Prjevidze 68:64 – 19p (5/13 iz igre, 9/10 penali), 9sk, 3as, 3il za 34 min;
Nikola Jeftić (Levice), poraz u gostima od Prjevidze 68:64 – 4p (2/8 iz igre), 7sk, 1il za 32 min.

Rumunija

Aleksandar Rašić (Kluž Napoka), poraz kod kuće protiv Oradee 90:86 – 2p (1/7 iz igre), 3sk, 2as, 2il za 17 min;
Mladen Jeremić (Pitešti), pobeda kod kuće protiv Steaue 87:64 – 23p (7/10 iz igre, 4/4 penali), 1sk, 3as, 1bl, 5il za 29 min;
Pavle Reljić (Oradea), pobeda u gostima protiv Kluž Napoke 90:86 – nije bio u sastavu tima;
Nikola Marković (Oradea), pobeda u gostima protiv Kluž Napoke 90:86 – 21p (7/9 iz igre, 3/3 penali), 2sk, 1as, 1il za 32 min;
Aleksandar Vlahović (Steaua), poraz u gostima od Piteštija 87:64 – nije igrao odlukom trenera;
Žarko Đurić (Steaua), poraz u gostima od Piteštija 87:64 – 5p (2/13 iz igre), 9sk, 3il za 31 min;
Uroš Lučić (Steaua), poraz u gostima od Piteštija 87:64 – 0p (0/2 iz igre), 1sk, 3il za 18 min;
Marko Stojadinović (Temišvar), pobeda kod kuće protiv Dinamo Bukurešta 115:87 – 9p (3/7 iz igre), 1sk, 6as za 14 min;
Vladan Vukosavljević (Temišvar), pobeda kod kuće protiv Dinamo Bukurešta 115:87 – 7p (3/3 iz igre), 4sk, 1bl, 1il za 10 min;
Nikola Pešaković (Temišvar), pobeda kod kuće protiv Dinamo Bukurešta 115:87 – 16p (5/9 iz igre), 5as, 3il za 23 min;
Jakov Stojanović (Dinamo Bukurešt), poraz u gostima od Temišvara 115:87 – 0p (0/1 iz igre), 1il za 6 min;
Luka Stefanović (Dinamo Bukurešt), poraz u gostima od Temišvara 115:87 – 20p (8/18 iz igre), 2sk, 4as, 3il za 33 min;
Đorđe Simeunović (Mirkurea), poraz u gostima od Kostance 76:71 – 15p (5/13, 5/7 penali), 7sk, 1as, 2bl, 4il za 33 min;
Igor Mijajlović (Krajova), poraz u gostima od Sibiua 83:61 – 18p (7/10 iz igre), 2sk, 4as, 5il za 28 min;
Vladimir Đorđević (Feniks Galati), pobeda kod kuće protiv Medijasa 66:61 – 8p (3/6 iz igre), 9sk, 2as, 5ul, 6il za 33 min;
Marko Perović (Feniks Galati), pobeda kod kuće protiv Medijasa 66:61 – 15p (7/11 iz igre), 5sk, 2as, 3il za 30 min;
Đorđe Dželetović (Feniks Galati), pobeda kod kuće protiv Medijasa 66:61 – 5p (1/4 iz igre), 1sk, 2il za 12 min;
Nebojša Dukić (Feniks Galati), pobeda kod kuće protiv Medijasa 66:61 – 7p (2/7 iz igre), 3sk, 2il za 28 min;
Maksim Kovačević (Targu Mureš), poraz kod kuće od Voluntarija 111:76 – nije bio u sastavu tima;
Ljubomir Čampara (Voluntari), pobeda u gostima protiv Targu Mureša 111:76 – 18p (9/13 iz igre), 11sk, 1il za 19 min;
Svetozar Popović (Voluntari), pobeda u gostima protiv Targu Mureša 111:76 – nije bio u sastavu tima;
Danilo Tasić (Voluntari), pobeda u gostima protiv Targu Mureša 111:76 – 29p (11/14 iz igre, 7/7 penali), 7k, 5as, 1bl, 1il za 26 min;
Milan Vulić (Medijas), poraz u gostima od Feniks Galatija 66:61 – 14p (6/15 iz igre), 6sk, 3as, 1ul, 1il za 27 min;
Andrija Simović (Medijas), poraz u gostima od Feniks Galatija 66:61 – 7p (3/11 iz igre), 5sk, 1as, 1il za 28 min.

Mađarska

Stefan Balmazović (Falko), pobeda kod kuće protiv Kermenda 94:70 – 13p (5/12 iz igre), 2sk, 1il za 21 min;
Nikola Jevtović (Atomeromu), pobeda u gostima protiv KTE Duna 92:69 – 15p (6/7 iz igre, 3/4 iz igre), 6sk, 1as, 1il za 25 min;
Miljan Rakić (JKSE), poraz kod kuće od Solnoka 85:68 – 9p (3/8 iz igre), 2sk, 1as, 2il za 19 min;
Đorđe Pantelić (JKSE), poraz kod kuće od Solnoka 85:68 – nije bio u sastavu tima;
Nemanja Aleksandrov (JKSE), poraz kod kuće od Solnoka 85:68 – nije bio u sastavu tima;
Aleksa Brbaklić (JKSE), poraz kod kuće od Solnoka 85:68 – 16p (6/13 iz igre), 6sk, 4as, 4ul, 1bl, 1il za 37 min;
Marko Špica (Kapošvar) i Luka Marković (Kapošvar) – tim nije igrao prethodne nedelje;
Marko Đerasimović (KTE Duna), poraz kod kuće protiv KTE Duna 92:69 – nije bio u sastavu tima;
Miloš Dimić (KTE Duna), poraz kod kuće protiv KTE Duna 92:69 – 6p (2/6 iz igre, 0/2 penali), 3sk, 4as, 1il za 29 min;
Rastko Dramićanin (KTE Duna), poraz kod kuće protiv KTE Duna 92:69 – 13p (5/11 iz igre), 3sk, 1il za 32 min;
Marko Boltić (Sedek), pobeda kod kuće protiv TF Budimpešte 97:66 – 13p (5/8 iz igre), 7sk, 6as, 1il za 19 min;
Nenad Šulović (Sedek), pobeda kod kuće protiv TF Budimpešte 97:66 – 11p (3/4 iz igre, 5/6 penali), 3sk, 2as, 1il za 20 min;
Aleksandar Ponjavić (Sedek), pobeda kod kuće protiv TF Budimpešte 97:66 – 16p (6/8 iz igre), 6sk, 1as, 2il za 25 min;
Strahinja Milošević (Solnok), pobeda u gostima protiv JKSE 85:68 – nije bio u sastavu tima;
Nikola Malešević (Solnok), pobeda u gostima protiv JKSE 85:68 – 16p (6/10 iz igre), 11sk, 1as, 2il za 22 min;
Nemanja Milošević (Solnok), pobeda u gostima protiv JKSE 85:68 – 14p (4/7 iz igre, 6/8 penali), 9sk, 1as, 1il za 22 min;
Boris Krnjajski (TF Budimpešta), poraz u gostima od Sedeka 97:66 – 13p (3/6 iz igre, 6/6 penali), 1sk, 3il za 23 min;
Stefan Filipović (TF Budimpešta), poraz u gostima od Sedeka 97:66 – 5p (2/2 iz igre, 1/2 penali), 2sk, 1as, 1bl za 18 min.

Švajcarska

Nikola Stevanović (Lugano Tajgers), poraz kod kuće od Ženeva Lajonsa 92:86 – 17p (5/11 iz igre, 3/4 penali), 3sk, 2ul, 4il za 40 min;
Mitar Trivunović (Nojšatel), poraz u gostima od Rivijera Lejkersa 92:89 – nije bio u sastavu tima;
Miloš Janković (Rivijera Lejkers), pobeda kod kuće protiv Nojšatela 92:89 – 4p (1/5 iz igre), 8sk, 2il za 19 min;
Zoran Krstanović (Masanjo), poraz u gostima od Monteja 84:71 – nije bio u sastavu tima.

Ostalo

Miroslav Raduljica (Đijangsu Dragons, Kina) – sezona završena;

Ivan Paunić

Christof Koepsel, Getty Images Sport

Ivan Paunić (Šemdor, Iran) i Nikola Dragović (Šardari Gorgan, Iran) – sezona završena;
Stefan Sinovec (Lijetkabelis, Litvanija), pobeda u gostima protiv Prijenua 78:70 – nije bio u sastavu tima;
Marko Čakarević (Lijetkabelis, Litvanija), pobeda u gostima protiv Prijenua 78:70 – 0p (0/2 iz igre), 2sk, 2as, 1ul za 12 min;
Nemanja Jaramaz (Slam Stal, Poljska), poraz kod kuće od Slam Stala 105:98 – bez statističkog učinka za 2 min;
Stefan Savić (Horsens, Danska), poraz u gostima od Bakena 91:62 – 21p (9/16 iz igre), 3sk, 3il za 34 min;
poraz kod kuće od Bakena 91:76 – 7p (3/11 iz igre), 4sk, 3as, 1il za 32 min;
Milivoje Mijović (Levski Lukoil, Bugarska), pobeda kod kuće protiv Rilskog 85:77 – 3p (1/4 iz igre), 3sk, 1as, 2il za 19 min;
pobeda u gostima protiv Rilskog 84:77 – 5p (2/3 iz igre), 4sk, 1il za 13 min;
Nikola Maravić (Levski Lukoil, Bugarska), pobeda kod kuće protiv Rilskog 85:77 – 0p (0/2 iz igre), 2sk, 1as za 8 min;
pobeda u gostima protiv Rilskog 84:77 – 2p (1/4 iz igre), 4sk, 2bl, 2il za 14 min;
Stefan Andrejević (Batumi, Gruzija), poraz kod kuće od Mgzavrebija 94:77 – 11p (4/6 iz igre, 3/5 penali), 5sk, 1il za 14 min;
poraz u gostima od Mgzavrebija 97:76 – 13p (6/9 iz igre), 5sk, 1as, 4il za 22 min;
Saša Borovnjak (Porto, Portugal), pobeda kod kuće protiv Teršeire 92:82 – 12p (6/9 iz igre), 4sk, 1il za 14 min;
pobeda kod kuće protiv Teršeire 92:82 – 15p (4/8 iz igre, 7/11 penali), 10sk, 2as, 1il za 24 min;
Ivan Pendić (Madeira, Portugal), poraz u gostima od Benfike 92:63 – 4p (2/6 iz igre), 6sk, 1as za 19 min;
poraz u gostima od Benfike 101:59 – 0p (0/2 iz igre), 2sk, 1as, 1il za 15 min.
Momčilo Latinović (Češajr Finiks, Velika Britanija) – tim je ispao iz plej-ofa.

Sve prethodne učinke srpskih košarkaša pronađite na OVOM LINKU.

Komentari (3)

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovo

Ball

Gde su Srdjan Radojevic i Darko Plavsic...NBA nije isti bez njih?!

Odgovori 3 5

?

Ocekivao sam onu sliku,kad mu ovaj pljuje u usta!

Odgovori 6 1

Brat moj

Ma kakav bre junački da mu je bio Nurkic ne bi uzeo niti jednu jedinu utakmicu. Sad moramo na skele da radimo bre da cekmo do naredne godine da jedemo čvarke i slaninu.

Odgovori 9 19

* Sva polja su obavezna

Adetokumbo MVP, Jokić četvrti - Dončić „ruki” godine

Adetokumbo MVP, Jokić četvrti - Dončić „ruki” godine

Adetokumbo MVP, Jokić četvrti - Dončić „ruki” godine

Grčki košarkaš u redovima Milvokija Janis Adetokumbo proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) u protekloj NBA sezoni. Košarkaš Dalasa srpskog porekla Luka Dončić odneo je titulu najboljeg rukija, odnosno novajlije u najjačoj ligi na svetu.

Mišković za SK: Teova trojka – barem jednom mesečno!

Autor

Mišković za SK: Teova trojka – barem jednom mesečno!

Mišković za SK: Teova trojka – barem jednom mesečno!

Gost Sport kluba bio je mladi košarkaš Mege i mladi reprezentativac Srbije Nikola Mišković.
Loading...