Blog ostalo

11.07.2020 / 08.00

Čuvena titula Partizana, a poniženi od Zvezde i Hajduka

Damjao

Neverovatno koliko jd komšijama žao i koliko ostrašćeno prate uspehe i neuspehe Partizana. Sjajan komentar na konto, Partizan izgubio velikom razlikom od hajduka i zvezde, a u Derbiju zadnje dve godine razbija crveno bele a nije prvak, pa se niko ne čudi..tako je kako je, igramo fudbal, uživajmo..

Odgovori 4 9

NAJZVEZDAŠ

Pamtim to prvenstvo, Zvezda je te godine igrala najlepši fudbal u Jugoslaviji, pobedila je skoro sve derbije (i Dinamo i Hajduk), Partizan protiv Hajduka ma kako zvučalo nije bio nadigran naprotiv igrao je dobro a Hajduk je iz 3-4 šanse dao 6 golova. Te godine Partizan je imao samo izuzetnog trenera, fudbalskog znalca i džentlmena pokojnog Tomu Kaloperovića, i jedan prosečan tim. Tu titulu Partizan je osvojio potpuno nezasluženo a ogroman doprinos dao je sudija Maksimović, osvedočeni Partizanovac i jedan od najgorih sudija u Jugoslaviji ikad.

Odgovori 22 16

Toto-ko-tunjo

6:1 i 4:1. Kako bese ono, "neka uzmu titulu ako ih nije sramota"? 🤔

Odgovori 35 14

svedok

Ne znaju klinci koji ostavljaju komentare da tada nije postojala nadoknada vremena kao sada veca od 1 minut, osim ako je prekid kontinuiran zbog nestanka struje i slicno. To je tada bilo kao kada bi sada sudija produzio utakmicu 25 minuta a da nije bilo odlaska igraca u svlacionicu zbog nekog vanfudbalskog prekida.

Odgovori 56 12

ZZoki

Na slici nije Momčilo Vukotić, Već Ivan Golac. Da se ne sramotimo.

Batica

Dajte, ljudi, bar stavite Mocu na sliku stvarno... Ovo nije Vukotić. To će vam reći svaki pravi Partizanovac.

Odgovori 8 0

Grobar

Kako god to zvučalo, stvaranje EX-YU lige u fudbalu je jedini način da se tribine JNA napune... Ni protiv Zvezde više nije neka poseta, ali kad se pogleda kako je protiv Proletera, Radnika, Lučana, na tim malim utakmicama nema 5.000 navijača... Sa druge strane, da u Beograd dođe Hajduk, za koji sam siguran da bi ga Partizan glatko dobio, stadion bi bio već mnogo bolje ispunjen, preko 20.000 navijača sigurno..⚫⚪

Odgovori 12 61

Moca

@Grobar - Gde si video 5000, nema ni 2000 na tim utakmicama.

35 5

moma52

lep tekst.Bio sam svedok rezultatskog debakla protiv Hajduka,ali igrom Partizan nije bio ponižen,a da nije to su pokazali navijači nakon meča.Sudija Rauš u trećem minutu nije svirao klasičan penal nad Bjekovićem,a zatim je sve krenulo na vodenicu Hajduka.Partizan je igrao,dominirao izgarao,a Hajduk je davao golove.Vreme je bilo sparno ,toplo i jako teško za igru. Što se tiče Ljubljane ,sudija pok. Maksimović je na jednom seminaru rekao da je bilo prostora i za veću nadoknadu vrenena jer su dečaci koji sakupljaju lopte,iste bacali dalje od igrača Partizana ,a i sam trener Lištica,bivši igrač Hajduka je šutirao lopte koje su blizu njega izašle u aut,daleko od igrača Partizana,tako da je to sve moglo biti poništeno da je Hajduk pobedio OFK-u.Tada se igralo jednom loptom.

Odgovori 12 66

Ostoja

Sudija Maksimović je produžio utakmicu 8 minuta... znalo se da Partizan mora da pobedi... Nije ništa posebno, titule su se i tada nameštale, kao i danas... Sve je isto u našem fudbalu...

Odgovori 43 23

humska1

Ne pisite lazi ,6 minuta je produzeno jer je bilo sijaset prekida ,zbog toga sto je Olimpija opstuirala jer je bila dobra sa Hajdukom .Postojali su snimci na internetu ,pa se mogl ovideti .A ne znam zasto ovo tangira naviajce Crvene Zvezde,Srbima takvog kova ne moze biti drazi nekakav Hajduk od Partizan,jel ili moze ? Argument kako je Partizan ima pomoc ili bilo ko kada se eventualno igra nesto duze je nebulozan u startu .Ako vi ne mozete da date golova koliko vam treba za 93.minuta i sudija pusti jos dva vise i to je sa namerom da iz dva napada vise daju jos jedan gol,a ovi drugi koji su osteceni mogu taman da se odbrane za 93.94. minuta ,ako se igra minut duze oni odmah skacu ,kako su osteceni .Ako cemo mak na konac ,vreme bi trebalo da se stopira ili da se podigne vreme na 100 minuta ili nadoknada ,posto se cesto fudbal aktivno ne igra vise od 50,55 minuta.

9 45

Wilfred

Oduvek su nameštali, i sve na silu osvajali. Izgubiš dva derbija sa 10 golova u mreži, a onda ti sudija servira titulu. To je sve što treba da znate o armijskom klubu.

Odgovori 115 71

DL

Glup komentar.

45 92

Johnny Quid

Tvoja zvezda u poslednje 2 godine nije dala gol u derbiju, pa osvoji lagano titule obe sezone.

20 64

Vedran

Kakva vremena? A danas OFK Beograda nema, predsednik navija za Zvezdu i sve se zna pre početka prvenstva. Jedina neizvesnost je pred koliko će navijača i gde će Zvezda slaviti titulu? Da li u Sirdulici, da li u Beogradu, da li pred 20.000 ili pred 18.000 hiljada? Nego, za koga navija doktorka Kisić-Tepavčević, je'l za Zvezdu?

8 35

Bojan.RS

Izuzetno je lijepo ovo sve vidjeti.Kao navijac Zvezde, ovo me je jako obradovalo, nisam ni znao da se ovako zavrsilo prvenstvo 76.Takodje, kad vidim ove timove na terenu jedni protiv drugih, izgleda sve nestvarno.

Odgovori 49 5

Sloba

Uspeh ravan pobedniku kupa kupova!

Odgovori 22 6

Miloš XI

Oduševljen sam ovim prilozima (legendarni "Indirekt"), intervjui igrača na terenu pred početak, između poluvremena, na kraju... Neka lepša vremena.

Odgovori 39 0

Definitivno otkazan Masters u Madridu!

Masters u Madridu, koji je trebalo da bude održan sredinom septembra, otkazan je zbog sve lošije situacije oko pandemije koronavirusa u prestonici Španije.

Samo 90 minuta akcije pred kvalifikacije u Imoli

Trkački vikend za Veliku nagradu Emilije Romanje Formule 1 u Imoli biće na programu samo u subotu i nedelju, a vozači će imati samo jedan slobodan trening u trajanju od 90 minuta da se pripreme za kvalifikacije i trku.