Blog ostalo

14.08.2020 / 12.00

Rambo uživa kao komentator, neće opet na klupu

Vosa

Igrali su nasi košarkaši protiv Kineza, u grupi na Olimpijadi. Na poluvremenu se na jednoj tribini stvorila guzva. Pridjem i vidim ljude svih uzrasta i u raznim fudbalskim dresovima kako cekaju red da se slikaju sa Dejanom. Samim osmehom je sirio dobru energiju. Slikao se tokom celog poluvremena... U Riju, akk kazete da ste iz Srbije, vecina ljudi ce odmah reci njegovo ime.

Odgovori 1 0

E.R.

"...čak 2.500.000 ljuda...." Hehe, verovatno je omaška u kucanju, ali je i dalje smešno.

Odgovori 5 1

Tvoje ime / pseudonim

Coveci i ljudovi

3 0

A danas mi izlazi u kvizu pitanje "Ko je rekorder po broju postignutih golova iz kornera." Naravno da sam znao. Kapa dole majstore

Odgovori 26 0

penaltik

Ozbiljan gospodin Rambo...druga rec ne postoji..svaka cast za karijeru i fudbal koji je on pokazivao!

Odgovori 22 0

Srdjan

Bog otac

Odgovori 21 1

Pero

Prava reč za ono što je menadžersko- fudbalska mafija uradila našem fudbalu u poslednjih 30 godina je VELEIZDAJA!

Odgovori 34 0

Filip Pavlovic

Ovaj novinar je nepismen, ne zna da sastavi rečenicu kako treba i ne zna brojke, nažalost...

Odgovori 4 23

Basketas

Milina je citati tekst kada je novinar u prijateljskim odnosima sa sportistom. Svaki teskt Cige je prica za sebe, uzivao sam dok sam citao. Hvala sport klubu i Cigi na ovome.

Odgovori 24 1

Serija A: Lube od početka demonstrira silu

U meču prvog kola prvi favorit za osvajanje titule Lube Ćivitanova kao gost je slavio u Veroni maksimalnim rezultatom.

Preokret Redsa u derbiju, debitantski gol Žote!

Fudbaleri Liverpula pobedili su Arsenal na Enfildu u derbiju trećeg kola Premijer lige rezultatom 3:1.