Gray Mortimore/Getty Images

Saša Ozmo

06.11.2018 | 11:24

Bobi našao mesto pod suncem, odlični Kalinić

Autor

Na tri od četiri utakmice Denvera prošle nedelje Nikola Jokić ubacio je jednocifren broj poena, ali je i dalje i te kako uticao na skor 4-0 svog tima.

Boban Marjanović

Kevork Djansezian, Getty Images Sport

Boban Marjanović

Protiv Jute je podelio čak 16 asistencija, konstantn flertuje sa tripl-dablom, Bulsima je dao 22 poena i odigrao odlično u produžetku (8p), dok je jedini prilično slab meč imao u duelu sa Kavsima, ali tada je igrao samo 22 minuta jer je pitanje pobednika bilo rešeno.

Boban Marjanović proveo je na terenu skoro celo drugo poluvreme duela sa Siksersima i imao je 15 poena i 11 skokova, da bi na sledeće dve utakmice bio u startnoj petorci i ubacivao po 10 poena. Miloš Teodosić promenljivo koristi svoje šanse, dok je Bjelica blistao protiv Atlante sa 19 poena, da bi protiv Baksa imao lošiji dan, kao uostalom i ceo tim Sakramento Kingsa.

Bogdan Bogdanović još se oporavlja od povrede, ista je situacija i sa Nemanjom Nedovićem, a Nikola Kalinić bio je sjajan i u evroligaškom okršaju sa Bajernom, kao i u derbiju Turske sa Efesom (11p i 17p). Marko Gudurić postigao je prelomnu trojku u pobedi nad Bajernom, a na drugoj strani dvocifreni su bili Jović (12p) i Lučić (13p), dok je Dangubić dao 8 poena.

U porazu od Armanija plej Efesa Vasilije Micić odigrao je briljantno sa 15 poena, 7 skokova i 5 asistencija, ali je na kraju bio tragičar – promašena dva bacanja kad se meč lomio i loša procena u odbrani posle koje je Džejms postigao trojku za pobedu. Za Milaneze je Micov dao 14 poena.

Među “Špancima“ niko se nije posebno istakao, a Miroslav Raduljica u Kini je imao dve nove 20+ partije. U slabijim ligama izdvaja se Goran Ostojić, koji je u Rumuniji iz igre šutirao 10-10, Bojović je ubacio 25 poena u Belgiji, Aleksandrov 22 u Mađarskoj...

You Tube

NBA

Nikola Jokić (Denver Nagets), pobeda nad Čikago Bulsima 108:107 – 22p (9-20 iz igre za 33 min), 12sk, 9ast, 3bl, 2 ukr. lopte, 6 izg. lopti
pobeda nad Klivlend Kavalirsima 110:91 – 4p (2-5 iz igre za 22 min), 6sk, 3ast
pobeda nad Jutom Džez 103:88 – 7p (3-9 iz igre za 29 min), 10sk, 16ast, 1 ukr. lopta, 4 izg. lopte
pobeda nad Boston Seltiksima 115:107 – 8p (2-3 iz igre za 27 min), 10sk, 8ast, 3 izg. lopte
Miloš Teodosić (Los Anđeles Klipers), poraz od Filadelfija Seventisiksersa 122:113 – bez poena (0-2 iz igre za 5 min), 2ast
pobeda nad Orlando Medžikom 120:95 – 6p (2-3 iz igre za 17 min), 4sk, 3ast
pobeda nad Minesota Timbervulvsima 120:109 – 3p (1-1 iz igre za 12 min), 4ast
Boban Marjanović (Los Anđeles Klipers), poraz od Filadelfija Seventisiksersa 122:113 – 15p (5-7 iz igre za 23 min), 11sk, 1ast, 3bl.
pobeda nad Orlando Medžikom 120:95 – 10p (4-7 iz igre za 23 min), 11sk, 2ast
pobeda nad Minesota Timbervulvsima 120:109 – 10p (3-8 iz igre za 18 min), 9sk, 2ast, 2bl.
Bogdan Bogdanović (Sakramento Kings), još ne igra zbog povrede
Nemanja Bjelica (Sakramento Kings), pobeda nad Atlanta Hoksima 146:115 – 19p (7-11 iz igre za 24 min), 2sk, 3ast
poraz od Milvoki Baksa 144:109 – 4p (2-8 iz igre za 21 min), 4sk, 1ast

You Tube

Španija

Ognjen Kuzmić (Real Madrid), nije ulazio u igru na dva meča
Dragan Milosavljević (Unikaha), pobeda nad Torinom 105:104 – 3p (1-5 iz igre za 19 min), 1sk, 1ast
poraz od Burgosa 88:79 – 2p (1-5 iz igre za 11 min), 3sk.
Dejan Todorović (Mursija), ne igra zbog povrede
Goran Huskić (Burgos), pobeda nad Unikahom 88:79 – 9p (4-7 iz igre za 21 min), 4sk.
Ognjen Jaramaz (Burgos), pobeda nad Unikahom 88:79 – 6p (3-5 iz igre za 17 min), 1sk, 1ast
Marko Luković (Manresa), pobeda nad Gran Kanarijom 86:79 – nije bio u timu
Nikola Dragović (Manresa), pobeda nad Gran Kanarijom 86:79 – bez poena (0-2 iz igre za 20 min), 4sk, 3ast
Aleksandar Cvetković (Breogan), poraz od Mursije 76:64 – bez poena (0-5 iz igre za 23 min), 1sk, 1ast
Nikola Janković (Estudijantes), poraz od Huventuda 83:69 – 11p (4-4 iz igre za 19 min), 6sk.
Oliver Stević (Andora), poraz od Monaka 81:73 – 3p (1-1 iz igre za 18 min), 7sk, 2ast
pobeda nad Real Madridom 107:105 – 9p (3-5 iz igre za 16 min), 5sk.
Darko Balaban (Melilja, druga liga), pobeda nad Kasteljom 82:72 – 10p (4-6 iz igre za 19 min), 9sk, 1ast
Aleksa Jugović (Real Kanoe, druga liga), pobeda nad Barselonom II 92:86 – bez poena (0-4 iz igre za 11 min)
Milan Marković (Araberi, druga liga), pobeda nad Palmom 79:71 – 9p (4-5 iz igre za 15 min), 3sk.
Nikola Cvetinović (Palensija, druga liga), pobeda nad Ueskom 77:76 – 14p (5-9 iz igre za 22 min), 8sk, 2ast
Filip Đuran (Ljeida, druga liga), pobeda nad Ourenseom 70:62 – 5p (2-3 iz igre za 20 min), 1sk, 1ast
Brano Đukanović (Ljeida, druga liga), nije bio u timu

Turska

Nikola Kalinić (Fenerbahče), pobeda nad Bajern Minhenom 88:84 – 11p (4-7 iz igre za 31 min), 1sk, 1ast
pobeda nad Efesom 86:79 – 17p (6-11 iz igre za 38 min), 6sk, 4ast
Marko Gudurić (Fenerbahče), pobeda nad Bajern Minhenom 88:84 – 10p (4-5 iz igre za 20 min), 3ast
pobeda nad Efesom 86:79 – 6p (2-8 iz igre za 27 min), 1ast
Vasiije Micić (Anadolu Efes), poraz od Emporio Armanija 81:80 – 15p (6-12 iz igre za 30 min), 7sk, 5ast
poraz od Fenerbahčea 86:79 – 10p (3-6 iz igre za 31 min), 2sk, 6ast, 7 izg. lopti
Vladimir Štimac (Turk Telekom), pobeda nad Partizanom 77:72 – 12p (4-8 iz igre za 28 min), 8sk, 3ast
pobeda nad Gazijantepom 83:67 – 14p (6-8 iz igre za 23 min), 5sk, 2ast
Dušan Čantekin (Bešiktaš), nije ulazio u igru
Dejan Borovnjak (Bursaspor), pobeda nad Akhisarom 83:80 – 13p (3-5 iz igre za 25 min), 10sk, 2ast

You Tube

VTB/Rusija

Stefan Marković (Himki), pobeda nad Gran Kanarijom 87:72 – 2p (1-2 iz igre za 22 min), 3sk, 6ast, 3 ukr. lopte
pobeda nad Astanom 76:67 – nije igrao
Marko Simonović (Zenit), poraz od Asvela 89:68 – bez poena (0-2 iz igre za 12 min), 2sk.
pobeda nad Jenisejom 116:81 – bez poena (0-2 iz igre za 13 min), 2sk.
Branko Mirković (Kalev), pobeda nad Lokomotivom Kubanj 85:80 – 14p (4-13 iz igre za 29 min), 2sk, 6ast
Darko Čohadarević (Burevestnik Jaroslav), pobeda nad Surgutom 83:82 – 6p (3-6 iz igre za 11 min), 2sk, 3ast
Miloš Macura (Irkut), poraz od Spartak Sankt Peterburga 78:69 – 7p (3-12 iz igre za 28 min), 6sk, 2ast
Nikola Jeftić (Vostok 65), poraz od MBA 72:64 – 7p (3-7 iz igre za 28 min), 9sk.
Nikola Lepojević (Univerzitet Surgut), poraz od Burevestnika 83:82 – 27p (9-22 iz igre za 37 min), 2sk, 3ast

Nemačka

Stefan Jović (Bajern Minhen), poraz od Fenerbahčea 88:84 – 12p (5-10 iz igre za 26 min), 3sk, 6ast
pobeda nad Kralshejmom 96:71 – nije igrao
Vladimir Lučić (Bajern Minhen), poraz od Fenerbahčea 88:84 – 13p (5-9 iz igre za 26 min), 4sk.
pobeda nad Kralshejmom 96:71 – nije igrao
Nemanja Dangubić (Bajern Minhen), poraz od Fenerbahčea 88:84 – 8p (3-5 iz igre za 15 min), 2sk
pobeda nad Kralshejmom 96:71 – 8p (3-8 iz igre za 26 min), 4sk.
Milan Mačvan (Bajern Minhen) – ne igra zbog povrede
Stevan Jelovac (Brose Bamberg), poraz od Braunšvajga 92:66 – 14p (3-7 iz igre za 20 min), 4sk, 2ast
Stefan Peno (Alba), pobeda nad Lokomotivom 83:75 – 8p (3-6 iz igre za 24 min), 2sk, 10ast
pobeda nad Getingenom 95:68 – 3p (1-3 iz igre za 26 min), 5sk, 7ast
Mihajlo Andrić (Getingen), poraz od Albe 95:68 – 11p (5-12 iz igre za 22 min), 3sk.
Aleksandar Marelja (Miteldojčer), tim nije igrao
Jovan Novak (Miteldojčer), tim nije igrao
Vuk Radojčić (Jena), nije bio u timu

Italija

Nemanja Nedović (Emporio Armani), nije igrao zbog povrede
Vladimir Micov (Emporio Armani), pobeda nad Anadolu Efesom 81:80 – 14p (4-11 iz igre za 33 min), 2sk, 5ast
pobeda nad Torinom 93:71 – 16p (5-8 iz igre za 22 min), 2sk, 3ast
Aleksa Avramović (Vareze), poraz od Ređo Emilije 74:68 – 9p (4-10 iz igre za 26 min), 2sk, 4ast
Nikola Radičević (Trentino), poraz od Valensije 87:66 – 9p (4-11 iz igre za 26 min), 1sk, 3ast
poraz od Avelina 110:72 – 13p (5-10 iz igre za 31 min), 2sk, 1ast
Nikola Jovanović (Trentino), poraz od Valensije 87:66 – 7p (3-6 iz igre, 1-4 penali za 16 min), 1sk.
poraz od Avelina 110:72 – 7p (3-6 iz igre za 9 min), 5sk.
Mihajlo Jerković (Venecija), pobeda nad Virtusom 94:75 – 1sk. za 1 min.
Dejan Kravić (Virtus Bolonja), poraz od Venecije 94:75 – 9p (4-8 iz igre za 20 min), 7sk.

Grčka

Nikola Milutinov (Olimpijakos), poraz od CSKA 69:65 – 7p (2-5 iz igre za 20 min), 7sk, 2ast
pobeda nad Arisom 68:64 – 4p (2-2 iz igre za 12 min), 5sk, 1ast
Aleksej Pokuševski (Olimpijakos), nije bio u timu
Milenko Tepić (PAOK), poraz od Holargosa 74:68 – 7p (3-5 iz igre za 24 min), 4sk, 2ast

Belgija

Miloš Bojović (Lijež), poraz od Leuvena 86:82 – 25p (9-18 iz igre za 35 min), 2sk, 4ast
Raško Katić (Spiru Šarlroa), poraz od Kangarusa 87:85 – nije bio u timu
Uroš Nikolić (Mons-Eno), poraz od Antverpena 75:57 – 6p (3-6 iz igre za 14 min), 1sk.
Dušan Đorđević (Ostende), pobeda nad Alstarom 86:77 – 12p (2-7 iz igre za 22 min), 8sk, 6ast

Austrija

Bogić Vujošević (Kapfenberg), pobeda nad Furstenfeldom 87:60 – 8p (4-9 iz igre za 25 min), 4sk, 7ast
Luka Nikolić (UBSC Grac), pobeda nad Bečom 100:75 – 18p (7-8 iz igre za 27 min), 14sk, 3ast
Predrag Miletić (Klosternojburg), poraz od Gmundena 89:74 – nije bio u timu
Marko Kolarić (Timbervulvs), poraz od Obervarta 86:65 – 17p (7-14 iz igre za 28 min), 10sk.
Nikica Nikolić (Timbervulvs), poraz od Obervarta 86:65 – 2p (0-1 iz igre za 9 min), 2sk, 1ast

Nikola Milutinov

Euroleague Basketball

Slovačka

Đorđe Tresač (Handlova), pobeda nad Iskrom Svit 70:67 – 17p (4-10 iz igre za 35 min), 3sk, 11ast
Nemanja Barać (Inter Bratislava), pobeda nad Prijevidzom 70:67 – 10p (4-6 iz igre za 28 min), 4sk, 4ast
Goran Vučićević (Iskra Svit), poraz od Handlove 70:67 – bez poena (0-3 iz igre za 13 min), 1sk.
Saša Avramović (Iskra Svit), poraz od Handlove 70:67 – 21p (8-16 iz igre za 37 min), 3sk, 1ast
Nikola Gaćeša (Levice), pobeda nad Novom Vesi 91:68 – 22p
Nenad Milošević (Riker), poraz od Žiline 81:73 – 3p (1-10 iz igre za 20 min), 1sk, 2ast
Bojan Stanojević (Žilina), pobeda nad Rikerom 81:73 – 12p (6-9 iz igre za 26 min), 5sk, 1ast
Milić Blagojević (Žilina), pobeda nad Rikerom 81:73 – 10p (4-7 iz igre za 27 min), 7sk, 3ast

Poljska

Nikola Marković (Anvil), poraz od Stargarda 81:80 – 4p (2-3 iz igre za 19 min), 6sk, 6ast
Dragoslav Papić (Kozalin), poraz od Polfarme 99:84 – 12p (3-7 iz igre za 25 min), 3sk, 2ast
Marko Tejić (Kozalin), poraz od Polfarme 99:84 – 6p (3-7 iz igre za 16 min), 2sk, 2ast
Aleksandar Radulović (Kozalin), poraz od Polfarme 99:84 – 14p (4-9 iz igre za 28 min), 1sk, 3ast
Danilo Tasić (Slam Stal), tim još nije igrao
Uroš Mirković (TBV Start), pobeda nad Glivicama 85:73 – bez poena (0-5 iz igre za 9 min)
Milan Milovanović (Trefl), poraz od Legije 92:86 – 11p (3-10 iz igre za 28 min), 9sk.

Češka

Milan Stanojević (Ostrava), pobeda nad Kralovštijem 97:83 – 11p (4-10 iz igre za 26 min), 6sk, 10ast
Marko Stevanović (Sluneta Ušti nad Labem), pobeda nad Svitavijem 70:66 – 9p (3-8 iz igre za 32 min), 6sk, 2ast

Rumunija

Aleksandar Rašić (Kluž), pobeda nad Krajovom 95:68 – 6p (2-6 iz igre za 20 min), 2sk, 4ast
Peđa Stamenković (Kluž), pobeda nad Krajovom 95:68 – bez šuta iz igre, 1sk, 2ast za 10 min
Mladen Jeremić (Pitešti), pobeda nad Dinamo Bukureštom 98:73 – 15p (6-8 iz igre za 23 min), 1sk, 2ast
Aleksandar Vlahović (Steaua), poraz od Temišvara 78:62 – 16p (4-9 iz igre za 37 min), 5sk, 2ast
Žarko Đurić (Steaua), poraz od Temišvara 78:62 – 14p (5-12 iz igre za 38 min), 10sk, 2ast
Uroš Lučić (Steaua), poraz od Temišvara 78:62 – 9p (3-7 iz igre za 24 min), 4sk.
Marko Stojadinović (Temišvar), pobeda nad Steauom 78:62 – 6p (1-4 iz igre za 17 min), 4sk.
Vladan Vukosavljević (Temišvar), pobeda nad Steauom 78:62 – 15p (5-13 iz igre za 28 min), 9sk, 2ast
Nikola Pešaković (Temišvar), pobeda nad Steauom 78:62 – 11p (3-7 iz igre za 17 min)
Đorđe Simeunović (Mirkurea), pobeda nad Univerzitateom 79:68 – 16p (5-12 iz igre za 38 min), 3sk, 1ast
Goran Ostojić (Mirkurea), pobeda nad Univerzitateom 79:68 – 29p (10-10 iz igre za 26 min), 10sk.
Đorđe Kaplanović (Dinamo Bukurešt), poraz od Piteštija 98:73 – 2p (1-4 iz igre za 10 min), 3sk.
Igor Mijajlović (Krajova), poraz od Kluža 95:68 – 8p (3-8 iz igre za 27 min), 1sk, 2ast

Mađarska

Stefan Balmazović (Falko), poraz od DEAC 95:88 – 18p (6-13 iz igre za 30 min), 1sk, 1ast
Nikola Jevtović (Atomeromu), pobeda nad Kapošvarom 83:81 – 16p (7-9 iz igre za 29 min), 6sk, 3ast
Miljan Rakić (JKSE), poraz od Kormenda 90:88 – 17p (4-10 iz igre za 36 min), 3sk, 6ast
Đorđe Pantelić (JKSE), poraz od Kormenda 90:88 – 8p (1-3 iz igre za 28 min), 5sk.
Nemanja Aleksandrov (JKSE), poraz od Kormenda 90:88 – 22p (7-12 iz igre za 32 min), 3sk, 2ast
Aleksa Brbaklić (JKSE), poraz od Kormenda 90:88 – bez poena (0-2 iz igre za 8 min)
Marko Špica (Kapošvar), poraz od Atomeromua 83:81 – 7p (2-8 iz igre za 29 min), 7sk, 3ast
Luka Marković (Kapošvar), poraz od Atomeromua 83:81 – 6p (2-6 iz igre za 16 min), 2sk.
Marko Đerasimović (KTE Duna), pobeda nad Šopronom 73:72 – 14p (6-13 iz igre za 36 min), 8sk, 2ast
Miloš Dimić (KTE Duna), pobeda nad Šopronom 73:72 – 6p (1-4 iz igre za 15 min), 5sk, 1ast
Rastko Dramićanin (KTE Duna), pobeda nad Šopronom 73:72 – 21p (9-13 iz igre za 34 min), 7sk.
Andrija Ćirić (PVSK Veolija), pobeda nad Budimpeštom 85:53 – 5p (2-6 iz igre za 17 min), 1sk, 1ast
Igor Kesar (PVSK Veolija), pobeda nad Budimpeštom 85:53 – 15p (5-9 iz igre za 25 min), 5sk, 3ast
Marko Boltić (Sedek), poraz od Albe 97:68 – 8p (4-4 iz igre za 26 min), 3sk, 5ast
Nenad Šulović (Sedek), poraz od Albe 97:68 – 5p (2-9 iz igre za 20 min), 3sk, 3ast
Strahinja Milošević (Solnok), pobeda nad ZTE 95:76 – 18p (7-13 iz igre za 28 min), 7sk, 1ast
Boris Krnjajski (TF Budimpešta), poraz od PVSK Veolije 85:53 – 2p (1-4 iz igre za 12 min), 2sk, 2ast
Andrija Šarenac (TF Budimpešta), poraz od PVSK Veolije 85:53 – 15p (6-16 iz igre za 31 min), 2sk, 3ast
Stefan Filipović (TF Budimpešta), poraz od PVSK Veolije 85:53 – 2p (1-3 iz igre za 10 min), 1sk.

Bugarska

Milivoje Mijović (Levski Lukoil), pobeda nad Beroe 109:105 – 8p (3-5 iz igre za 11 min), 3sk, 1ast
Nikola Maravić (Levski Lukoil), pobeda nad Beroe 109:105 – bez poena (0-1 iz igre za 9 min), 1sk
Nikola Vujović (Akademik PL), pobeda nad Akademik Sofijom 102:79 – 2p (1-1 iz igre za 10 min)
Mladen Vitković (Akademik PL), pobeda nad Akademik Sofijom 102:79 – 12p (5-7 iz igre za 29 min), 5sk, 4ast
Nikola Đurić (Jambol), pobeda nad Černim Morem 90:79 – 13p (5-7 iz igre za 17 min), 2sk.

Portugal

Saša Borovnjak (Porto), poraz od Benfike 93:88 – 23p (9-13 iz igre za 23 min), 3sk.
Stefan Đukić (Imortal), poraz od Esgeire 87:84 – 6p (2-7 iz igre za 18 min), 6sk, 2ast
Branko Jereminov (Imortal), poraz od Esgeire 87:84 – 7p (3-5 iz igre za 30 min), 1sk, 8ast, 5 izg. lopti
Nikola Tadić (Vitorija), pobeda nad Madeirom 88:72 – 18p (6-10 iz igre za 31 min), 9sk, 6ast
Ivan Pendić (Madeira), poraz od Vitorije 88:72 – bez šuta iz igre, 4sk, 1ast za 18 min.

Ezra Shaw, Getty Images

Švajcarska i Švedska

Nikola Stevanović (Lugano Tajgers), poraz od Nojšatela 89:77 – bez poena (0-2 iz igre za 21 min), 1sk, 1ast
Dušan Katnić (Montej), tim nije igrao
Aleksa Solević (Koping Stars), poraz od Norkepinga 78:67 – 20p (8-16 iz igre za 36 min), 5sk, 6ast
Nemanja Jovanović (Upsala), poraz od Borasa 113:84 – 2p (1-3 iz igre za 14 min), 5sk.

Ostalo

Stefan Savić (Horsens, Danska), pobeda nad Randersom 106:90 – 13p (6-9 iz igre za 33 min), 3sk, 1ast
Miroslav Raduljica (Đijangsu Dragons, Kina), poraz od Guangdonga 111:105 – 28p (8-16 iz igre za 34 min), 6sk, 2ast
pobeda nad Guangdžouom 112:102 – 20p (6-10 iz igre za 32 min), 7sk, 5ast
Nemanja Miljković (Parnu, Letonija), pobeda nad Jekabpilsom 85:78 – nije bio u timu
Dragan Labović (BC Nokija, Finska), pobeda nad Kouvotom 79:69 – 21p (6-10 iz igre za 34 min), 8sk, 1ast
Vuk Malidžan (BC Nokija, Finska), pobeda nad Kouvotom 79:69 – 5p (0-2 iz igre za 32 min), 6sk, 7ast
Mladen Pavlović (IR, Island), poraz od Keflavika 94:74 – nije bio u timu
Petar Zdravić (Apoel, Kipar), pobeda nad Paralimnijem 82:75 – 6p (3-3 iz igre za 14 min), 4sk.
Nikola Vasojević (Freja Basket, Norveška), pobeda nad Askerom 81:63 – 12p (3-8 iz igre za 31 min), 1sk, 3ast
poraz od Krunsberga 90:83 – 14p (5-10 iz igre za 22 min), 6sk, 3ast
Ognjen Nišavić (Freja Basket, Norveška), pobeda nad Askerom 81:63 – 27p (11-25 iz igre za 26 min), 11sk, 9ast
poraz od Krunsberga 90:83 – 29p (11-19 iz igre za 30 min), 4sk, 5ast
Petar Kutlešić (Krunsberg, Norveška), pobeda nad Frejom 90:83 – 8p (4-9 iz igre za 21 min), 4sk, 4ast

Sve prethodne učinke srpskih košarkaša pronađite na OVOM LINKU.

Komentari (1)

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovo

Back in Black

Ja sam jedva cekao da gledam Bjelicu u nedelju u 21:30 i još uvek sa frapiran sa onim sto sa video.Znaci na pola druge cetvrtine sam prebacio na americki fudbal jer ono sto su igrali Milvoki i Sakremento je sve samo nije košarka.Ono bre napadi traju po 3 sekunde,rasulo na terenu,bacaju na kos kao pomahnitali,znaci raspuštena banda i jedni i drugi,užas.Uhvatiš loptu i ne gledas nikog samo trciš na kos kao muva bez glave i to bukvalno svaki igrac,ja ne mogu da verujem sta sam gledao.U kom pravcu ide NBA meni nije jasno,pa juce sam gledao Fener: Efes uzivao sam u kosarci.

Odgovori 16 1

* Sva polja su obavezna

Šta se događa sa šutom Nikole Jokića?

Autor

Šta se događa sa šutom Nikole Jokića?

Šta se događa sa šutom Nikole Jokića?

Nikola Jokić igra dobro, Denver Nagetsi pobeđuju i trenutno su na 17-8, ali postoji jedan problem u igri srpskog centra koji je prisutan već neko vreme – u pitanju je šut za tri poena.

Bogdan i Beli dvocifreni, Batler menjao Embida, pao TOR

Autor

Bogdan i Beli dvocifreni, Batler menjao Embida, pao TOR

Bogdan i Beli dvocifreni, Batler menjao Embida, pao TOR

Ekipa Sakramento Kingsa ostvarila je treću uzastopnu pobedu, pošto je deklasirala Kavalirse u Klivlendu sa 129:110.
Loading...