Gray Mortimore/Getty Images

Saša Ozmo

25.11.2019 | 12.47

Bogdanov NBA rekord, bljesnuo Pušica, Raduljica 97

Autor

Jednu utakmicu propustio je zbog povrede, ali u preostale dve Bogdan Bogdanović odigrao je odlično, prevashodno u duelu sa Finiks Sansima, timom koji ga je draftovao. Bogdanović je ubacio rekord NBA karijere sa 31 poenom, a Vizardsima je dao 21 poen, uz važne koševe u završnici.

Bogdan Bogdanović

Christian Petersen/Getty Images

Nemanja Bjelica igra standardno dobro, mnogo više učestvuje u igri i ne čeka samo šut za tri poena, doprinosi i skokovima i asistencijama, tako da odlično koristi prostor nastao zbog povrede Marvina Beglija.

You Tube

Nikola Jokić dao je 27 poena Rokitsima, imao tripl-dabl protiv Seltiksa i, iako mu statistika za sada nije kao prošle sezone, Denver pobeđuje.

Posle jedne blistave partije, Marko Gudurić je zaređao sa slabim šuterskim izdanjima, dok Boban Marjanović po pravilu koristi svaku šansu koja mu se ukaže.

You Tube

U Evroligi smo imali dupli program – Vanja Marinković dao je 13 poena Himkiju, a na istom meču Stefan Jović je dao četiri trojke i ukupno 19 poena, nedovoljno za trijumf svog tima. Vasilije Micić je bio sjajan protiv Asvela u pobedi svog Efesa, Vladimir Štimac je za Fenerbahče takođe Asvelu ubacio 21 poen, dok je Nikola Kalinić slomio nos u meču sa Darušafakom u domaćem šampionatu.

You Tube

Vladimir Micov je standardan, Nemanja Nedović takođe igra dobro kod Mesine, mada se u duelu sa Efesom mučio sa ličnim grešakama, te je ušao i u raspravu sa sudijom.

Sport Klub Youtube

Nikola Milutinov odigrao je veoma dobro protiv Bajerna, a u Evrokupu je Teodosić dao 19 poena za 15 minuta – trener Aleksandar Đorđević nije želeo da ga uvodi u drugom poluvremenu kako bi se tim snašao i bez njega, ali Virtus je izgubio od Andore.

Oliver Stević vraća se u ACB ligu, biće zamena povređenom Goranu Huskiću u Burgosu, Dangubić je imao dabl-dabl za Estudijantes, Vasilije Pušica u Italiji je ubacio 25 poena za Pezaro, a na tri meča u Kini Miroslav Raduljica dao je ukupno 97 poena.

Kao i uvek, pratimo i slabije lige – Aleksandar Radukić dao je 25 poena za slovačku Handlovu, u Norveškoj je Ognjen Nišavić ubacio 36 poena, Bogić Vujošević je u Austriji zabeležio 22 poena i 13 asistencija, Tasić, Đurašević, Borovnjak i Mirković bili su na po 20+ poena u Rumuniji, u Mađarskoj je dobar bio Nemanja Aleksandrov, u Švajcarskoj Dušan Mlađan...

You Tube

NBA

You Tube

Nikola Jokić (Denver Nagets), pobeda nad Rokitsima 105:95 – 27p (12-19 iz igre za 32 min), 12sk, 4ast, 7 izg. lopti
pobeda nad Seltiksima 96:92 – 18p (7-17 iz igre za 36 min), 16sk, 10 ast
pobeda nad Sansima 116:104 – 8p (4-9 iz igre za 32 min), 13sk, 5ast
Nemanja Bjelica (Sakramento Kings), pobeda nad Sansima 120:116 – 17p (7-12 iz igre za 31 min), 8sk.
poraz od Netsa 116:97 – 13p (4-9 iz igre za 31 min), 7sk, 2ast
pobeda nad Vizardsima 113:106 – 6p (3-11 iz igre za 29 min), 12sk, 3ast
Bogdan Bogdanović (Sakramento Kings), pobeda nad Sansima 120:116 – 31p (11-14 iz igre za 36 min), 4sk, 7ast, 3 ukr. lopte, 6 izg. lopti
poraz od Netsa 116:97 – nije igrao zbog povrede
pobeda nad Vizardsima 113:106 – 21p (7-16 iz igre za 28 min), 4sk, 4ast
Boban Marjanović (Dalas Meveriks), pobeda nad Voriorsima 142:94 – 10p (4-7 iz igre za 20 min), 6sk.
pobeda nad Kavsima 143:101 – 9p (4-8 iz igre za 19 min), 6sk, 1ast
Marko Gudurić (Memfis Grizlis), poraz od Voriorsa 114:95 – bez poena (0-1 iz igre za 6 min), 1sk.
poraz od Lejkersa 109:108 – 6p (2-8 iz igre za 13 min), 1sk, 1ast
Alen Smailagić (Golden Stejt Voriors), nije bio u sastavu

You Tube

Španija

Vanja Marinković (Valensija), pobeda nad Zenitom 94:90 – 2p (1-4 iz igre za 13 min)
pobeda nad Himkijem 89:84 – 13p (4-6 iz igre za 19 min), 1sk.
Nikola Radičević (Gran Kanarija), poraz od Real Madrida 92:76 – 12p (4-7 iz igre za 15 min), 1sk, 1ast
Aleksa Avramović (Unikaha), poraz od Galatasaraja 91:80 – 2p (1-3 iz igre za 8 min), 1ast
pobeda nad Bilbaom 77:70 – bez poena (0-1 iz igre za 5 min)
Dragan Milosavljević (Unikaha) – ne igra zbog povrede;
Nemanja Dangubić (Estudijantes), poraz od Burgosa 78:76 – 11p (4-10 iz igre za 30 min), 11sk, 2ast
Goran Huskić (Burgos), ne igra zbog povrede
Dejan Kravić (Obradoiro), pobeda nad Andorom 75:73 – 8p (4-9 iz igre za 30 min), 4sk, 2ast
Luka Mitrović (Manresa), poraz od Saragose 86:79 – 8p (4-8 iz igre za 21 min), 2sk, 2ast
Dejan Musli (Andora), pobeda nad Virtusom 93:79 – 3p (0-6 iz igre za 13 min), 3sk.
Dejan Todorović (Andora), pobeda nad Virtusom 93:79 – 5p (2-5 iz igre za 14 min), 1sk, 2ast, 4 izg. loptr
poraz od Obradoira 75:73 – 9p (3-6 iz igre za 21 min)
Strahinja Gavrlilović (Breogan, druga liga), pobeda nad Marinom 72:56 – 7p (3-7 iz igre za 32 min), 6sk, 1ast
Milan Nikolić (Kaseres, druga liga), pobeda nad Kasteljom 85:65 – 8p (3-8 iz igre za 25 min), 3sk, 1ast
Darko Balaban (Ourense, druga liga), pobeda nad Ueskom 71:69 – 19p (9-14 iz igre za 35 min), 12sk.
Brano Đukanović (Kasteljo, druga liga), poraz od Kaseresa 85:65 – 9p (3-10 iz igre za 24 min), 1sk, 3ast
Vasilije Vučetić (Ueska, druga liga), poraz od Ourensea 71:69 – 8p (4-9 iz igre za 19 min), 2sk.
Filip Đuran (Korunja, druga liga), pobeda nad Meliljom 75:72 – 6p (2-9 iz igre za 15 min), 2sk.
Nikola Cvetinović (Almansa, druga liga), pobeda nad Granadom 97:77 – 20p (7-11 iz igre za 26 min), 4sk, 3ast

VTB i Rusija

Stefan Jović (Himki), poraz od Real Madrida 104:76 – 5p (2-5 iz igre za 19 min), 2sk, 3ast
poraz od Valensije 89:84 – 19p (7-11 iz igre za 32 min), 5sk, 11ast, 3 ukr. lopte
pobeda nad Cmokijem 77:73 – 2p (1-6 iz igre za 19 min), 1sk, 4ast
Dragan Apić (Lokomotiva Kubanj), pobeda nad Limožom 92:77 – bez šuta iz igre za 11 min, 1sk.
Branko Mirković (Cmoki Minsk), poraz od Himkija 77:73 – 18p (6-13 iz igre za 26 min), 4ast
Nikola Rebić (Jenisej), tim još nije igrao
Dušan Ristić (Astana), tim još nije igrao
Nikola Lepojević (Univerzitet Surgut), poraz od Vostoka 99:71 – 23p (7-17 iz igre za 29 min), 6sk, 1ast

Turska

You Tube

Nikola Kalinić (Fenerbahče), poraz od Barselone 89:63 – 2p (1-2 iz igre za 17 min), 3sk, 3 izg. lopte
pobeda nad Asvelom 88:72 – 6p (1-2 iz igre za 25 min), 4sk, 2ast
pobeda nad Darušafakom 83:75 – 14p (4-9 iz igre za 34 min), 2sk, 6ast
Vladimir Štimac (Fenerbahče), poraz od Barselone 89:63 – 6p (3-3 iz igre za 9 min), 6sk.
pobeda nad Asvelom 88:72 – 21p (8-12 iz igre za 23 min), 8sk, 1ast
pobeda nad Darušafakom 83:75 – 4p (1-2 iz igre za 8 min), 2sk.
Vasilije Micić (Anadolu Efes), pobeda nad Asvelom 90:84 – 16p (6-10 iz igre za 33 min), 4sk, 8ast
pobeda nad Armanijem 81:76 – 6p (2-6 iz igre za 35 min), 4sk, 6ast
Stevan Jelovac (Gazijantep), pobeda nad Bujukdžekmedžeom 88:73 – 9p (3-8 iz igre za 16 min), 4sk, 2ast

Sport Klub Youtube


Italija

Vladimir Micov (Armani Milano), pobeda nad Makabijem 92:88 – 13p (5-9 iz igre za 27 min), 4sk, 1ast
poraz od Efesa 81:76 – 10p (4-10 iz igre za 25 min), 3sk, 1ast
pobeda nad Dinamo Sasarijem 90:78 – 12p (4-6 iz igre za 27 min), 1sk, 3ast
Nemanja Nedović (Armani Milano), pobeda nad Makabijem 92:88 – 11p (4-8 iz igre za 15 min), 1ast
poraz od Efesa 81:76 – 9p (3-6 iz igre za 14 min), 1sk, 1ast
pobeda nad Dinamo Sasarijem 90:78 – 14p (4-12 iz igre za 27 min), 5sk, 5ast
Miloš Teodosić (Virtus Bolonja), poraz od Andore 93:79 – 19p (7-10 iz igre za 15 min), 3sk, 4ast
Stefan Marković (Virtus Bolonja), poraz od Andore 93:79 – 6p (2-5 iz igre za 29 min), 3sk, 5ast
Stefan Nikolić (Virtus Bolonja), poraz od Andore 93:79 – nije ulazio u igru
Vasilije Pušica (Pezaro), poraz od Breše 101:74 – 25p (8-14 iz igre za 36 min), 3sk, 5ast
Vojislav Stojanović (Kremona), pobeda nad Trstom 88:78 – 7p (2-3 iz igre za 18 min), 5sk, 3ast

Nemačka

Vladimir Lučić

Euroleague Basketball via Getty Images

Vladimir Lučić (Bajern Minhen), pobeda nad Olimpijakosom 85:82 – 13p (5-10 iz igre za 30 min), 5sk, 2ast
poraz od Panatinaikosa 87:75 – 7p (3-5 iz igre za 33 min), 4sk, 2ast
pobeda nad Miteldojčerom 96:86 – 6p (1-4 iz igre za 22 min), 5sk, 4ast
Stefan Peno (Alba) – ne igra zbog povrede;
Bogdan Radosavljević (Alba), pobeda nad Oldenburgom 90:77 – 2p (0-1 iz igre za 6 min), 2sk, 1ast
Mihajlo Andrić (Getingen), poraz od Gisena 90:63 – 2p (0-3 iz igre za 24 min), 1sk.
Dejan Kovačević (Krajlshajm), pobeda nad Vehtom 101:88 – bez šuta iz igre, 1sk. za 10 min.
Aleksandar Marelja (Braunšvajg), tim nije igrao
Strahinja Mićović (Miteldojčer), poraz od Bajerna 96:86 – 16p (6-12 iz igre za 28 min), 5sk, 1ast
Jovan Novak (Miteldojčer), poraz od Bajerna 96:86 – 6p (2-6 iz igre za 16 min), 1sk, 5ast

Grčka

Nikola Milutinov (Olimpijakos), poraz od Bajerna 85:82 – 14p (6-7 iz igre za 28 min), 5sk.
pobeda nad Albom 99:80 – 8p (2-5 iz igre za 25 min), 6sk, 1ast
Stefan Janković (AEK), pobeda nad Lavrijom 73:60 – 2p (0-1 iz igre za 12 min), 3sk.
Milenko Tepić (Iraklis), tim još nije igrao

Nikola Milutinov

Euroleague Basketball via Getty Images

Belgija

Dušan Đorđević (Ostende), pobeda nad Briselom 77:75 – 4p (0-3 iz igre za 32 min), 5sk, 7ast
Miloš Bojović (Lijež), nije bio u timu
Milan Samardžić (Spiru Šarlroa), pobeda nad Antveprenom 84:70 – 2p (1-1 iz igre za 10 min), 1sk.

Slovačka

Saša Avramović (Iskra Svit), pobeda nad Žilinom 94:85 – 14p (4-13 iz igre za 31 min), 5sk, 3ast
pobeda nad Handlovom 96:87 – 21p (10-15 iz igre za 33 min), 5sk, 3ast
Nemanja Barać (Inter Bratislava), nije bio u timu
Nikola Gaćeša (Prjevidza), poraz od Lučeneca 84:74 – 11p (3-11 iz igre za 37 min), 5sk, 1ast
Oliver Tot (Žilina), poraz od Iskre Svit 94:85 – 5p (2-4 iz igre za 23 min), 5sk, 7ast
Aleksandar Radukić (Handlova), poraz od Levica 76:71 – 25p (9-15 iz igre za 32 min), 14sk.
poraz od Iskre Svit 96:87 – 12p (5-9 iz igre za 35 min), 10sk, 3ast, 6 izg. lopti
Stefan Mitrović (Handlova), poraz od Levica 76:71 – 5p (2-10 iz igre za 30 min), 2sk, 7ast
poraz od Iskre Svit 96:87 – 15p (4-11 iz igre za 38 min), 1sk, 5ast, 5 izg. lopti
Vladimir Đorđević (Riker), poraz od Nove Vesi 119:83 – 13p (6-16 iz igre za 40 min), 4sk, 5ast

Poljska

Nikola Jevtović (Slam Stal), pobeda nad Treflom 89:71 – 12p (5-8 iz igre za 26 min), 6sk.
Milivoje Mijović (Gljivice), poraz od Starta 78:72 – 10p (5-12 iz igre za 23 min), 4sk.
Milan Milovanović (Legija), poraz od Polfarme 81:77 – 4p (2-10 iz igre za 30 min), 4sk, 1ast

Češka

Filip Vukosavljević (Kolin), poraz od Svitavija 91:81 – 2p (1-4 iz igre za 6 min), 1sk, 1ast
Luka Igrutinović (Kolin), poraz od Svitavija 91:81 – 2p (1-1 iz igre za 17 min), 3sk, 1ast, 3 izg. lopte
Peđa Stamenković (Kralovšti Sokoli), pobeda nad Brnom 78:76 – 13p (4-13 iz igre za 28 min), 5sk, 7ast
Đorđe Tresač (Kralovšti Sokoli), pobeda nad Brnom 78:76 – 7p (1-7 iz igre za 27 min), 1sk, 3ast
Marko Stevanović (USK Prag), poraz od Nimburka 90:80 – 12p (4-7 iz igre za 25 min), 9sk, 2ast

Rumunija

Dejan Borovnjak (Voluntari), pobeda nad Targuom 85:64 – 20p (9-10 iz igre za 26 min), 2sk, 1ast
Mihajlo Bogdanović (CSM Galati), poraz od Medijasa 85:72 – 12p (5-13 iz igre za 30 min), 2sk, 5ast
Mladen Jeremić (Dinamo Bukurešt), pobeda nad Piteštijem 86:72 – 18p (7-13 iz igre za 30 min), 4sk, 2ast, 1 ukr. lopta, 6 izg. lopti
Andreja Milutinović (Dinamo Bukurešt), pobeda nad Piteštijem 86:72 – 17p (7-12 iz igre za 29 min), 2sk, 3ast
Strahinja Jovanović (Steaua Bukurešt), poraz od Kluža 88:64 – 11p (4-11 iz igre za 25 min), 3sk, 2ast
Nikola Marković (Oradea), pobeda nad Krajovom 70:61 – 6p (1-6 iz igre za 26 min), 5sk, 4ast
Adam Mirković (Temišvar), poraz od Sibijua 100:96 – 21p (7-8 iz igre za 27 min), 5sk.
Nikola Pešaković (Temišvar), poraz od Sibijua 100:96 – 9p (2-5 iz igre za 28 min), 6ast
Nikola Silađi (Medijas), pobeda nad Galatijem 85:72 – 12p (5-11 iz igre za 30 min), 12sk, 3ast
Stefan Nikolić (Medijas), pobeda nad Galatijem 85:72 – 13p (3-4 iz igre za 29 min), 2sk, 7ast
Đorđe Simeunović (Fokšani), pobeda nad Mirkureom 80:59 – 17p (7-17 iz igre za 31 min), 13sk, 3ast
Danilo Tasić (Pitešti), poraz od Dinamo Bukurešta 86:72 – 22p (8-9 iz igre za 27 min), 2sk.
Jovan Đurašević (Targu Điu), poraz od Voluntarija 95:64 – 22p (8-13 iz igre za 35 min), 9sk, 6ast, 1 ukr. lopta, 9 izg. lopti

Bugarska

Petar Vuković (Jambol), poraz od Balkana 112:86 – 17p (8-17 iz igre za 28 min), 4sk, 3ast
Igor Kesar (Rilski), poraz od Levskog 95:89 – 12p (4-11 iz igre za 20 min), 4sk.
Marko Radonjić (Balkan), pobeda nad Jambolom 112:86 – 16p (7-12 iz igre za 21 min), 5sk, 3ast
Milenko Veljković (Černomorec), tim još nije igrao
Koča Jovović (Černo More), tim još nije igrao

Mađarska

Nemanja Aleksandrov (JP Auto JKSE), poraz od Kermenda 87:53 – 17p (6-13 iz igre za 33 min), 3sk, 2ast
Aleksa Brbaklić (JP Auto JKSE), poraz od Kermenda 87:53 – nije ulazio u igru
Đorđe Pantelić (JP Auto JKSE), poraz od Kermenda 87:53 – 4p (1-3 iz igre za 26 min), 9sk.
Marko Đerasimović (KTE Duna), pobeda nad ZTE 80:75 – 15p (6-18 iz igre za 37 min), 4sk, 8ast
Stefan Balmazović (Sedek), poraz od Kapošvara 82:69 – 10p (4-11 iz igre za 26 min), 3sk.
Miloš Milisavljević (Sedek), poraz od Kapošvara 82:69 – 15p (6-14 iz igre za 35 min), 7sk, 3ast
Milivoje Božović (Oroslanj), pobeda nad PVSK Veolijom 91:69 – 21p (8-10 iz igre za 22 min), 13sk, 1ast
Andrija Ćirić (PVSK Veolija), poraz od Oroslanja 91:69 – 12p (2-11 iz igre za 26 min), 6sk, 1ast
Rastko Dramićanin (Kapošvar), pobeda nad Sedekom 82:69 – 12p (4-11 iz igre za 30 min), 4sk.
Boris Krnjajski (Kapošvar), pobeda nad Sedekom 82:69 – 5p (2-4 iz igre za 20 min), 4sk.
Aleksandar Ponjavić (Kapošvar), pobeda nad Sedekom 82:69 – 4p (2-10 iz igre za 26 min), 10sk, 4ast
Žarko Đurić (ZTE), poraz od KTE Dune 80:75 – 6p (2-3 iz igre za 12 min), 2sk, 1ast
Slaven Čupković (Alba Fehervar), pobeda nad DEAC 99:87 – 8p (3-10 iz igre za 21 min), 2sk, 1ast
Marko Ljubičić (Alba Fehervar), pobeda nad DEAC 99:87 – 13p (4-9 iz igre za 21 min), 6sk, 5ast
Luka Marković (Alba Fehervar), pobeda nad DEAC 99:87 – nije ulazio u igru
Nemanja Krstić (Solnok), poraz od Falkoa 81:63 – 2p (1-8 iz igre za 25 min), 5sk.

Austrija

Bogić Vujošević (Kapfenberg), pobeda nad Timbervulvsima 90:84 – 22p (6-10 iz igre za 32 min), 5sk, 13ast
Marko Kolarić (Zankt Pelten), pobeda nad Arkadijom 80:63 – 11p (4-8 iz igre za 32 min), 10sk, 3ast
Predrag Miletić (Klosternojburg), poraz od Beča 98:83 – 16p (4-12 iz igre za 27 min), 8sk, 2ast
Nikica Nikolić (Arkadija), poraz od Zankt Peltena 80:63 – 0-1 iz igre za 3 min.
Nikola Letić (Vels), poraz od Gmundena 107:89 – bez učinka za 2 min.

Gruzija

Nikola Vujović (Batumi), poraz od Rustavija 100:89 – 13p (4-6 iz igre za 21 min), 7sk, 1ast
Đorđe Milosavljević (TSU), pobeda nad Titebijem 85:66 – 8p (4-7 iz igre za 25 min), 8sk, 5ast
Nikola Tadić (Rustavi), pobeda nad Batumijem 100:89 – 18p (4-13 iz igre za 36 min), 15sk, 4ast

Portugal

Saša Borovnjak (Porto), pobeda nad Bareirenseom 97:76 – 12p (5-7 iz igre za 21 min), 6sk.
Stefan Đukić (CAB Madeira), poraz od Oliveirensea 97:83 – 3p (1-6 iz igre za 19 min)

Miroslav Raduljica

fiba.basketball

Miroslav Raduljica

Švajcarska

Daniel Anđelković (Masanjo), pobeda nad Montejom 80:77 – 4p (1-4 iz igre za 22 min), 4sk.
Dušan Mlađan (Masanjo), pobeda nad Montejom 80:77 – 23p (7-17 iz igre za 35 min), 4sk, 1ast
Marko Mlađan (Masanjo), pobeda nad Montejom 80:77 – 16p (7-13 iz igre za 30 min), 6sk, 3ast
Darko Babić (Starvings), poraz od Friburga 111:66 – nije ulazio u igru
Nemanja Ćalasan (Starvings), poraz od Friburga 111:66 – 8p (4-8 iz igre za 35 min), 6sk, 4ast
Uroš Nikolić (Vevej), pobeda nad Luganom 92:89 – 21p (8-13 iz igre za 29 min), 8sk.
Marko Boltić (Vevej), pobeda nad Luganom 92:89 – 13p (4-7 iz igre za 28 min), 6sk, 3ast
Miloš Janković (Montej), poraz od Masanja 80:77 – 6p (3-6 iz igre za 17 min), 5sk.
Nikola Stevanović (Lugano), poraz od Veveja 92:89 – 6p (3-6 iz igre za 24 min), 4sk, 2ast

Ostalo

Miroslav Raduljica (Đijangsu Dragons, Kina), poraz od Šangaja 99:92 – 28p (11-20 iz igre za 42 min), 16sk, 1ast
pobeda nad Đingdaom 130:114 – 28p (11-23 iz igre za 36 min), 13sk, 2ast
poraz od Šandonga 96:95 – 31p (10-19 iz igre za 35 min), 8sk, 4ast
Milan Mačvan (Tokio Alvark, Japan), nije igrao
Danilo Anđušič (Burg, Francuska), tim nije igrao
Božidar Babović (Kapitol, Urugvaj), poraz od Goesa 99:82 – bez poena (0-4 iz igre za 27 min), 2sk, 2ast
Lazar Radosavljević (Jurgorden, Švedska), poraz od Kopinga 74:64 – 2p (0-5 iz igre za 29 min), 4sk, 1ast
Stefan Sinovec (Lijetkabelis, Litvanija), nije bio u timu
Branko Jereminov (Valga-Valka, Estonija), poraz od Ogrea 100:66 – 11p (4-11 iz igre za 27 min), 3sk, 2ast
Marko Stojadinović (Parnu, Estonija), poraz od VEF Rige 85:74 – 17p (6-10 iz igre za 32 min), 4sk, 2ast
Dragan Labović (Nokija, Finska), nije bio u timu
Petar Kutlešić (Kungsberg, Norveška), nije bio u timu
Ognjen Nišavić (Freja Baskets, Norveška), pobeda nad Trumseom 105:97 – 36p (13-20 iz igre za 40 min), 8sk, 6ast
Nikola Vasojević (Freja Baskets, Norveška), pobeda nad Trumseom 105:97 – 16p (5-10 iz igre za 40 min), 7sk, 16ast, 10 izg. lopti

Učinke srpskih košarkaša koji nastupaju u inostranstvu tokom prethodnih nedelja možete pogledati na OVOM LINKU.

Komentari (4)

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovo

nikola

A., koje je tvoje mišljenje o evroligi?

Odgovori 0 0

Djaan_franko

Voleo bih Bogdana da vidim u Denveru ili Sanantoniu kod Popovica, ali ne znam zasto imam neki predosecaj da ce zavrsiti u Lejkersima

Odgovori 7 0

trejlblejzer

bogdan konacno dobija paznju koju zasluzuje u NBA, nadam se da ce potpisati za konkurentniji tim od Sakramenta sledece godine jer realno moze da bude strasno oruzje sa klupe i u ekipama koje napadaju titulu

Odgovori 33 0

* Sva polja su obavezna

Filadelfija želi Bogdanovića

Filadelfija želi Bogdanovića

Filadelfija želi Bogdanovića

Kako pišu novinari iz Pensilvanije Bogdan Bogdanović bi mogao da bude jedna od želja Filadelfija Seventisiksersa. Navodi se da ta franšiza razmatra i dovođenje Roberta Kovingtona.

Jokić: Nema izgovora, moram da vodim tim bolje

Jokić: Nema izgovora, moram da vodim tim bolje

Jokić: Nema izgovora, moram da vodim tim bolje

Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić ističe da odsustvo nekoliko igrača ne sme da bude izgovor njegovom timu za poraz od Hjuston Rokitsa.
Loading...