Kiyoshi Ota/Getty Images

Borilački

30.08.2019 | 18.43 > 18:45

SP: Džudisti iz Crne Gore daleko od medalja

Crnogorski džudisti Danilo Pantić i Jovana Peković nastup na Svetskom prvenstvu u Tokiju završili su u drugom, a Anto Dubreta u prvom kolu. Planetarnu smotru u Japanu, neračunajući Jusufa Nurkovića, borci iz Crne Gore neće pamtiti do dobrome, naprotiv.

Atsushi Tomura/Getty Images

Danilo Pantić je na startu takmičenja u kategoriji do 100 kilograma pobedio predstavnika Filipina, Dejva Karla Aseneta, dok je u drugom izgubio od Austrijanca Arona Fara. U istoj kategoriji Anto Dubreta je u prvoj borbi poražen od Kanađanina Kajla Rejesa.

Jovana Peković jeugalke Patrisije Sampajo.

ranije završio Jusuf Nurković u kategoriji do 66 kilograma, dok je Srđan Mrvaljević zvog viška kilograma diskvalifikovan i nije nastupio na Svetskom prvenstvu

Nedostižni Čelsi: Danilu najbolje bilo u Partizanu

Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije Danilo Pantić jedan je od 28 pozajmljenih igrača Čelsija širom planete, pored Alvara Morate, Viktora Mosesa, Denija Drinkvotera, Davidea Zapakoste, Marija Pašalića, Lukasa Piazona, Kenedija, Bakajokoa, Čalobaha...

Peković za SK: Daću sve od sebe da san postane java

Vreme slavlja je završeno. Jovana Peković doduše nije imala mnogo vremena za slavlje i odmor posle osvajanja zlatne medalje na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore jer je odmah misli usmerila ka plasmanu na Olimpijske igre.

Jovana Peković: Verovala sam da mogu do trona

Sa osmehom na licu i zlatnom medaljom u rukama Jovana Peković, džudistkinja koja je pokorila Stari kontinent u konkurenciji mlađih seniora, vratila se u Crnu Goru iz dalekog Iževska u Rusiji.

EP: Jovana Peković iponom do zlata

Crnogorska džudo reprezentativka Jovana Peković osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore ruskom Iževsku.

EP: Jovana Peković obezbedila srebro, želi zlato

Crnogorska džudo reprezentativka Jovana Peković plasirala se u finale Evropskog prvenstva za mlađe seniore ruskom Iževsku.

Danilo Pantić kod Marka Nikolića u Fehervaru

Danilo Pantić će nakon dve sezone na pozajmici u Partizanu, od ovog leta igrati za mađarski Fehervar.

Danilo Pantić otvorio turnir u Rumi

Ruma bila domaćin turnira Sportskih igara mladih Srbije u malom fudbalu Coca-Cola CUP 2019.

EI: Pantić i Gardaševići blizu, ali medalja ostala san

Crnogorski džudisti bez medalja su završili takmičenje na Evropskim igrama u Minsku. Braća Gardašević, a posebno Danilo Pantić su bili blizu cilja

Poslednja stanica Trsta, vrištanje, Srbin, UDI i ALL

Lepe su ove Udine. Mnogo je zgrada u žutim i narandžastim bojama u tradicionalnom italijanskom stilu. Vlada potpuna harmonija među njima. I sve je prilično mirno. U nedelju ujutro gotovo da nije bilo automobila i ljudi na kaldrmisanim ulicama.

IMZE: Džudisti doneli Crnoj Gori pet medalja

Posle ceremonije svečanog otvaranja Igara malih zemalja, koja je organizovana u Budvi, počela su i takmičenja, a Crna Gora je prvog dana u režiji džudista osvojila pet medalja.

Pantić: Ispratili smo legendu u istoriju sa trofejom

Vezista Partizana Danilo Pantić smatra da su velika želja i perfektno odigrana utakmica svih njegovih saigrača bile ključ u pobedi nad Crvenom zvezdom (1:0) u finalu Kupa.

Pantić: Saša Ilić je legenda

U susret 6. kolu plej-of faze SLS, u kojem će igrati protiv Vojvodine, u Partizanu još uvek sabiraju utiske sa poslednje prvenstvene utakmice protiv Napretka, u kojoj su upisali nova tri boda (2:1) koja ih vode u Evropu.

"Da su nam pomagali kao Zvezdi stalno bismo igrali LŠ"

Osvojio je, kako kaže, šest i po titula, bio je učesnik Lige šampiona 2010. i četiri puta grupne faze Lige Evrope za šest i po godina provedenih na čelu Partizana.

Nemanja R. Miletić u Partizanovom klubu 100

U porazu Partizana od Spartaka na svom stadionu svoj stoti meč za crno bele je odigrao Nemanja R. Miletić. Osim njega broj 100 su nedavno zaokružili i Nemanja (G) Miletić (128), Zoran Tošić (121), Nebojša Kosović (115) i Danilo Pantić (144).

"Proslava? Ronaldo je pokazao da je nemoguće moguće"

Fudbaleri Partizana pobedom protiv Napretka u Kruševcu plasirali su se u polufinale Kupa Srbije.

Peh za Partizan: Pantić i Ivanović propuštaju pripreme

Nezgodna situacija za trenera fudbalera Partizana Zorana Mirkovića.