sport klub

Borilački

08.10.2019 | 21.34 > 21:35

Majdovu bronza na Gran priju u Brazilu

Trećeg dana džudo Gran prija u Brazilu, srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je bronzanu medalju.

Nemanja Majdov

Džudo savez Srbije

Srpski džudista Nemanja Majdov okitio se bronzanom medaljom u kategoriji do 90 kilograma na Gran priju u Brazilu.

Majdov je izgubio u finalnoj borbi Grupe D od tusrkog džudiste Mikaila Ozerlera, ali je kroz repasaž došao do borbe za bronzu u kojoj se "osvetio" Turčinu i pobedom upravo protiv njega došao do medalje.

Zlato je u ovoj kategoriji pripalo Špancu Nikolasu Šerazadišviliju, a Kubanac Ivan Felipe Silva Morales osvojio je srebro.