Raphael Dias, Getty Images Sport

Borilački

17.11.2019 | 03.46 > 03:52

Džudisti Zvezde treći u Evropi

U Ligi šampiona za džudiste predstavnik Srbije Crvena zvezda napravila je veliki uspeh osvojivši treće mesto.

Nemanja Majdov

Džudo savez Srbije

Crveno-beli su na putu do medalje imali trnovit put. Startovali su porazom od francuskog Blan Mesnila 3:2. U repasažu pobeđen je CSM Bukurešt 3:2 i time su stekli priliku da se bore za medalju. U meču za treće mesto savladan je ruski Ratiborec iz Jekaterinburga takođe 3:2. Ovim uspehom Zvezda je ponovila prošlogodišnji rezultat.

Nairo

Svaka čast Majdovu. Sve ostalo Rusi. Nemam ništa protiv, ali to nije naše.

Odgovori 5 4

минг

Браво момци!

Odgovori 13 0

KKCZ institucija

Bravo crveno beli, a sad' idemo po pobedu u derbiju!!!

Odgovori 19 7

Džudisti Zvezde putuju u Lisabon na Ligu Šampiona

Ovog vikenda džudisti Crvene zvezde nastupaju u Ligi šampiona koja se održava u Lisabonu, 16-og novembra.

Majdovu bronza na Gran priju u Brazilu

Trećeg dana džudo Gran prija u Brazilu, srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je bronzanu medalju.

Sport Klubu priznanje Džudo saveza Srbije

Džudo savez Srbije je u nedelju u svečanoj sali hotela Hilton organizovao prijem povodom osvajanja bronzane medalje Nemanje Majdova na Svetskom prvenstvu u Japanu.

Bronzani Nemanja Majdov na SP u Japanu

Nemanja Majdov (23), najbolji srpski džudista, osvojio je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Japanu, u kategoriji do 90 kilograma.

Nemanja Majdov do zlata u Bakuu!

Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je zlatnu medalju na Gran priju u Bakuu, u kategoriji do 90 kilograma.

Nikolićeva treći put do bronze ove godine

U petak je u glavnom gradu Azerbejdžana počeo Gran pri u okviru Internacionalnog džudo tura, na kome nastupa pet srpskih takmičara.

Majdov najbolji u Marakešu, povreda prošlost

Posle više meseci pauze zbog povrede srpski džudoka i svetski šampion Nemanja Majdov vratio se na tatami na Gran Priju u Marakešu, koji se održava u okviru internacionalnog džudo tura, i osvojio najsjajnije odličje.

Krv, suze i znoj - Fight like you mean it!

"Neke možeš da pobediš. Od nekih ćeš izgubiti. Ali, uđeš u ring, izazoveš sam sebe, postaneš bolji čovek, postaneš borac" - Konor Mekgregor.

Majdov bez odbrane svetskog zlata, poraz i Kukolja

Srpski džudisti Nemanja Majdov i Aleksandar Kukolj nisu uspeli da dođu u situaciju da se bore za medalje na Svetskom prvenstvu u Azerbejdžanu, pošto su petog dana takmičenja u Bakuu, u kategoriji do 90 kilograma doživeli poraze na startu.

SP u džudou: Tina Trsetenjak bronzana u Bakuu

Četvrtog dana SP u džudou medalje su podeljene u kategoriji do 81 kg za muškarce i 63 kg za žene.

Majdovu bronza na Gran Priju u Zagrebu

Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je bronzanu medalju na Gran Priju u Zagrebu u kategoriji do 90 kilograma.

MI: Srebro za Nemanju Majdova

Srpski reprezentativac Nemanja Majdov osvojio je srebrnu medalju na džudo turniru u Taragoni. Momak koji je prošle godine osvojio titulu šampiona planete, a ove srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu, bio je nezaustavljiv na Mediteranskim igrama u kategoriji do 90 kilograma, sve do finala.

Hohot: Propuštena prilika Majdova

Završen je Gran pri turnir u Hohotu u Kini u okviru kalendara Internacionalne džudo federacije. Srbija je na ovom takmičenja imala četiri predstavnika, a niko nije osvojio odličje.

Majdovu srebro na EP, Kukolj bez medalje

Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Tel Avivu u disciplini do 90 kilograma.

Majdov zbog kazni izgubio zlato u Antaliji

Ovog vikenda održan je džudo Gran pri u Antaliji, poslednji turnir u okviru internacionalnog Džudo tura pre Evropskog prvenstva koje će biti održano krajem meseca u Izraelu.