Izvor: You Tube

Fudbal 21.04.2017 / 01:30

Lion "crna tačka" za dvojicu na "ić" (VIDEO)

Golčina Lakazeta, ali šta tek reći o "proslavi"?

Aleksander Lakazet je na spektakularan način "overio" pobedu Liona nad Romom u Ligi Evrope, postigavši gol u poslednjim minutima meč za 4:2. Pored sjajnog gola, upečatvljiva je bila i proslava sjajnog napadača.

Ibrina srećna zvezda (VIDEO)

Napadač Mančester Junajteda Zlatan Ibrahimović postigao je het-trik u pobedi nad Sent Etjenom u šesnaestini finala Lige Evrope. Posebno je bio zanimljiv njegov prvi gol, kada se lopta neviđenom srećom našla u mreži "Zelenih".

Van Persija jedva spasli od besnog Tošića (VIDEO)

Defanzivac Bešiktaša Duško Tošić isključen je u finišu prvog poluvremena meča osmine finala Kupa Turske između Bešiktaša i Fenerbahčea. Za sve je kriv napadač gostiju Robin van Persi, koji je znalački odglumio nasrtaj srpskog reprezentativca.

Nigde nikoga, a Tošić u svoju mrežu (VIDEO)

Srpski reprezentativac Duško Tošić postigao je čudan autogol u pobedi Bešiktaša protiv Konjaspora 5:1 u 19. kolu prvenstva Turske. Iskusni defanzivac se u strelce upisao u 63. minutu.