Nemanja Jevtic

Necete vi uzeti nista.

Odgovori 3 7

Konačno osmeh za Arsena - Tobdžije u borbi za trofej!

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u finale FA kupa, gde će se boriti za svoj 13. trofej u tom takmičenju. Tobdžije su u polufinalnu bile bolje od Mančester Sitija posle produžetka (2:1), a gol odluke postigao je Aleksis Sančes u 100. minutu.

Gde je lopta - da li je Siti oštećen?

Fudbaleri Mančester Sitija su u 40. minutu polufinalnog meča FA kupa protiv Arsenala postigli gol, koji je poništen jer je lopta prilikom centaršuta izašla van terena. Ostaje pitanje da li se to zaista i desilo.

Runi i Marsijal za trijumf Junajteda u Barnliju

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Barnli na gostovanju rezultatom 2:0, u okviru 34. kola Premijer lige.

Matić: Lep gol, ali ne i moj najlepši

Gol koji je Nemanja Matić postigao u polufinalu FA Kupa na Vembliju, mogao bi da uđe u konkurenciju za najlepši u sezoni, bar kada je engleski fudbal u pitanju.