Fudbal 21.04.2017 / 13:57

"Vojvodina je jedini tim koji nismo pobedili. Još uvek"

Komentari (4)

spartanac

Voša dobija partizane 1:3 na stadionu titove partizanske armije kao i u prvom delu prvenstva i šalje partizane u daleku istoriju. Idemo Novosadski crveno-beli do pobede!!!

Đukić: Moramo dalje, nemamo pravo na grešku

Trener Partizana Miroslav Đukić istakao je pred duel sa Bačkom na domaćem terenu da će biti promena u timu.

Superliga: Remi u Novom Sadu, Pavkov opet strelac

Fudbaleri Vojvodine i Radničkog iz Niša remizirali su 1:1, u prvom meču 14. kola Superlige Srbije, a oba gola su viđena u drugom poluvremenu, u roku od dva minuta.

Iliev: Suma će morati da pruži više

Sportski direktor Partizana Ivica Iliev posle remija (0:0) njegovog tima sa Skenederbegom u trećem kolu Lige Evrope rekao je da nije još sve izgubljeno, te da se nada da će njegova ekipa izboriti pobede u sledeće utakmice.

Đukić: Šteta za šanse, pohvale ekipi

Trener Partizana Miroslav Đukić kaže da je šteta što njegov tim nije postigao gol u Elbasanu.