Coutinho is back! Prvi gol u sezoni... ali kakav! (HD)

3+

Svaka čast filipe

Odgovori 42 1

Ako ste nešto propustili - Svi golovi 16. kola PL

Proteklo kolo Premijer lige obeležili su gradski derbiji Mančestera i Liverpula, a uzbudljivo je bilo i na ostalih osam utakmica. U petominutnog videu pogledajte svih 27 golova 16. kola prvenstva Engleske.

Robertson za SK: Penal? Nije delovalo toliko ozbiljno

Liverpul je u derbiju Mersisajda na svom Enfildu igrao nerešeno sa Evertonom 1:1, gosti su stigli do boda golom Vejna Runija iz penala, a poslušajte šta je o dosuđenom jedanaesterci i celoj utakmici rekao mladi Endrju Robertson u izjavi za Sport Klub.

Lovren preterao sa guranjem ili sudija sa odlukom?

Da li je penal za Everton prestrogo dosuđen, ili je Dejan Lovren zaista načinio faul za najstrožiju kaznu? Navijači Liverpula sigurno neće moći da se pomire sa ovakvom odlukom sudije. Prosudite samo da li je doneta ispravna odluka...

HL: Kiks Lovrena, Everton uzeo bod Liverpulu

U Mersisajd derbiju Liverpul i Everton remizirali su na Enfildu 1:1 – vodeći gol postigao je Salah u 42. minutu, ali je bod Karamelama doneo Vejn Runi iz penala u 77. minutu. Jedanaestercu je prethodila greška Lovrena. Pogledajte najzanimljivije momente sa meča: