Frustracija Male Partizanke2, naravno da se izucava na casovima istorije, jer smo mi slavni deo svetske fudbalske istorije!

Zvezda 14 puta barem cetvrtfinalista, Partizan ce toliko nakupiti otprilike 2220. godine.

Aleksej

Boze Boze koliko smo veliki klub.

Odgovori 43 5

Na isteku napada - Ćaćo spakovao trojku i pobedu CSKA

CSKA je u velikom derbiju Evrolige savladao Panatinaikos u Atini, a presudila je trojka Serhija Rodrigeza u poslednjem minutu, i to na isteku napada za goste iz Moskve. Pravi "clutch" potez španskog igrača.

CSKA konačno srušio atinsku OAKA arenu

Košarkaši moskovskog CSKA slavili su u 19. kolu Evrolige protiv Panatinaikosa u Atini rezultatom 75:70. Bio je to prvi poraz atinskih zelenih kod kuće posle 20 uzastopnih mečeva koje su dobili u regularnom delu sezone Evrolige. Prethodni put PAO je izgubio kod kuće u novembru 2016. od Olimpijakosa.

"Nejmarov ugovor u PSŽ nema otkupnu klauzulu"

Kako tvrdi Markos Mota, advokat brazilskog napadača Nejmara, ugovor koji je sjajni fudbaler potpisao sa Pari sen Žermenom nema otkupnu klauzulu, iako bi se očekivalo da je ona u vrednosti od više stotina miliona evra.

Zidan: Pobeda nad Leganesom je prekretnica

Trener Reala Zinedin Zidan bio je zadovoljan pobedom svog tima nad Leganesom u prvom meču četvrtfinala Kupa kralja u četvrtak, iako je ona izvojevana teškom mukom i uz minimalan rezultat 1:0, golom Marka Asensija u 89. minutu.