CR4ZY potpuno nadigrao FaZe za 2-1 na Majoru

CS-GO 30. avg 201916:09 > 16:26
Starladder

U najvećem derbiju Majora za naše navijače CR4ZY je uspeo da savlada mnogo iskusniju ekipu FaZe 16-9 rezultatom na mapi Mirage za drugu pobedu u New Legends fazi koja ih je dovela na korak do plejofa.

Meč je počeo loše po CR4ZY nakon što su izgubili pištolj rundu zbog sopstvene greške, davajući protivnicima killove jer su gledali u zid očekujući flash bombe umesto napada. I pored toga pritiskaju FaZe u narednim rundama koje gube, ali se ovo kasnije ispostavilo krucijalno za uništavanje ekonomije protivnika.

Odličnom igrom CR4ZY pravi seriju u kojoj uzima sedam od narednih osam rundi, Nemanja „nexa“ Isaković i Rokas „EspiranTo“ Milasauskas prave izuzetno dobre plejeve koji pomažu našima da odu na poluvreme sa 9-6 prednošću, koja dobija posebno na značaju kada se uzme u obzir da ih je u nastavku čekala CT strana koju odlično igraju.

EspiranTo otvara drugo poluvreme sa tri kila u pištolj rundi, CR4ZY uzima četiri runde pre nego što FaZe uspeva da ih uspori, ali nisu imali snage za preokret. CR4ZY je mnogo bolje taktički pripremio meč i to se videlo maltene tokom cele mape.

Meč je na kraju obeležio Otto „ottoNd“ Sihvo koji je bio sjajan sa snajperom pogotovo u odbrani, završivši mapu sa 27-9 skorom i 1.66 rejtingom.

FaZe će u narednom kolu igrati za opstanak na Majoru, dok CR4ZY najverovatnije čeka dule protiv gubitnika meča ENCE – Vitality.