Izvor: Getty Images/Claus Andersen
Fudbal 13.08.2017 | 19:23 > 19:25

Admira ubedljiva protiv Rapida

Fudbaleri Admire pobedili su na svom terenu Rapid rezultatom 3:1 u trećem kolu austrijske Bundeslige.

lopta

Izvor: Getty Images/Joern Pollex

Vodeći pogodak za Admiru postigao je Jakolis u prvom minutu meča, a vezista Strakl bio je strelac u 63. i 65. minutu. Jedini pogodak za goste postigao je Žoeilton u 78. minutu.

Admiri je to drugi trijumf ove sezone i uz polovičan učinak (dva poraza) zauzima četvrto mesto na tabeli sa šest bodova. Sa druge strane Rapid je zabeležio samo jednu pobedu i uz pet bodova nalazi se na mestu ispod.

Pogledajte rezultate i tabelu austrijske lige.