Dave Thompson/Getty Images

25.05.2019 | 19.03

Tadić i Kovačević doneli opstanak Hartbergu

U poslednjem kolu austrijske Bundeslige, Hartberg je ostvario zeljeni cilj, i zahvaljujući ubedljivoj pobedi od 3:1 protiv Admire ostao u elitnom rangu.

Hartberg

Print screen/SK

Hartberg

Uoči ovog kola, plavo-belima je bio neophodan pozitivan rezultat bez obzira na ishod meča Vaker – Matersburg, s obbzirom da je tim sa Profertil arene osvojio veći broj osovjenih bodova pre plej-ofa.

Utakmice sezone odigrao je napadač Dario Tadić, koji je postigao prva dva gola za svoj tim, 18. i 60.

U sudijskoj madoknadi viđena dsu još dvas gola, u 91. za 3:0 precizan je bio Krešimir Kovačević, dok je poraz Admire ubažio u 93. minutu Sinan Bakiš.