03.08.2019 | 18.52 > 19:09

Prošla sezona slučajnost? LASK to uporno demantuje

Najprijatnije iznenađenje prošle sezone LASK koji je došao do drugog mesta, u istom stilu je započeo i novi šampionat. U drugom kolu na gostovanju ubedljivo je savladao Austriju u Beču 3:0.

LASK Linz

print screen

Ekipa koja juri istorijski plasman u Ligu šampiona povela je u 42. minutu preko Kristijana Ramsebnera. Sve do 86. minuta postajla je nada za velikana iz Beča da bi mogao makar do boda, ali se ona ugasila u 86. minutu kada je Gerno Taurner duplirao prednost. Konačnih 3:0 postavio je Marko Raguž u nadoknadi vremena, za fenomenalan start od dve pobede, gol razlikom 5:0 i prvo mesto na tabeli.

Ostali rezultati: Altah - Tirol 3:2, Hartberg - Admira 4:1.