Ekipe Salcburga i Šturma ostvarile su trijumfe u drugom kolu austrijske Bundeslige, i uz LASK su jedini sa maksimalnim učinkom.

Salzburg

Adam Pretty/Getty Images

Salcburg je bio siguran u duelu sa Matersburgom, slavio je rezultatom 4:1.

Domaći tim je vodio sa 4:0 nakon 50 minuta igre, golovima Minamina, Okugave, Halanda i Patsona Dake. Poraz gostiju uspeo je samo da ublaži Martin Pušić iz penala.

Šturm je trijumfovao na gostovanju Volfsbergeru 1:0, golom albanskog napadača Bekima Balaja u petom minutu meča.

Senkt Pelten i Rapid igrali su nerešeno 2:2.

Sjajna asistencija petom u vazduhu za gol Salcburga

Salcburg je postigao čak sedam golova u meču sa Hartbergom, a ovo je definitivno potez koji je obeležio ceo susret, Petson Daka je fantastično asistirao Eerlingu Holandu, pošto je s pola terena petom u vazduhu uposlio najefikasnijeg strelca lige.

Devet golova u Salcburgu, 'Bikovi' deklasirali Hartberg

Fudbaleri Salcburga ubedljivo su savladali Hartberg rezultatom 7:2 u sedmom kolu austrijske Bundeslige i tako upisali i sedmu pobedu od početka sezone.

Tri meča, tri pobede gostiju u Austriji

U tri nedeljna meča šestog kola austrijske Bundeslige pobede su zabeležile gostujuće ekipe.

'Bikovi' uništili kristale, 'Vukovi' srušili LASK

Fudbaleri Salcburga deklasirali su Svarovski u Insbruku rezultatom 6:1 u okviru šestog kola austrijske Bundeslige.