Getty Images/Christof Koepsel

01.09.2019 | 19.09 > 19:10

Tri meča, tri pobede gostiju u Austriji

U tri nedeljna meča šestog kola austrijske Bundeslige pobede su zabeležile gostujuće ekipe.

Navijači Šturma iz Graca

EuroFootball, Getty Images

U nedelju je u Austriji kompletirano šesto kolo Bundeslige, a pobede su u tri odigrana meča zabeležile gostujuće ekipe - Šturm, Rapid i Hartberg.

Šturm je do četvrte pobede u sezoni, druge vezane, došao na gostovanju Altahu gde je slavio rezultatom 2:1.

Heroj tima iz Graca bio je Bekim Balaj sa dva gola, a za konačnih 2:1 pogodio je Pangop u 90. minutu.

Rapid je kao gost bio bolji od Austrije i slavio 3:1, a istovetnim rezultatom slavio je Hartberg protiv Zankt Peltena.