Austrija: Dva remija i minimalac Hartberga

Nedeljnim mečevima austrijske Bundeslige kompletirano je 11. kolo austrijskog šampionata. Pobedu je ostvario Hartbeg, dok su preostala dva meča završena bez pobednika.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Sent Polten i Austrija odigrali su nerešeno 2:2.

Prednost gostima doneo je Monšejn u petom minutu, kada mu je Turgeman asistirao.

Za izjednačenje Sent Poltena precizan je bio Pak Kvang-Rjong u 59. minutu, a za novo vođstvo gostiju pogodio je Turgeman u 67. minutu.

Konačnih 2:2 postavio je Gartler iz penala u 87. minutu.

Austrija ima 12 bodova i na sedmom je mestu, Sent Polten je na začelju sa sedam bodova.

Hartberg je sa 1:0 bio bolji od Tirola, a jedini gol u Insbruku postigao je Rajko Rep u 61. minutu, kada se u asistente upisao Klem.

Hartberg je na šestom mestu i ima 15 bodova iz 11 mečeva. Tirol je deveti sa devet.

Rapid je remizirao sa Volsfbergerom 1:1.

Tahriarhis Funtas je u 31. minutu zatresao mrežu gostiju, a izjednačenje je doneo Mario Lajtgeb u 64. minutu.