Nova pobeda Salcburga, Holand već na 26 golova!

Salcburg je u nedelju ostvario novu pobedu u austrijskoj Bundesligi, 12. na 14 odigranih mečeva.

Erling Haland

Andreas Schaad/Bongarts/Getty Images

U gostima je savladan Volfsberger sa 3:0, a svi tri gola postigao je neverovatni Norvežanin Erling Holand.

On je na taj način stigao do brojke od čak 26 postignutih golova u svim takmičenjima, od toga 15 u domaćoj ligi.

LASK je pobedom od 1:0 nad Admmiron zadržao korak za vodećim timom, pa i dalje ima samo tri boda zaostatka. Tomas Gojginger je postigao jedini gol na meču u 30. minutu.

Austrija je bila bolja od Materzubrga sa 2:1.

dare

bas je jak i ekspozivan, ima jos da radi verujem da ce imati odlicnu karijeru.

Odgovori 1 1

Cela Evropa prati, a Holand bi mogao da ode u Lajpcig

Erling Holand je u centru pažnje već nekoliko meseci. I sa razlogom. Napadač Salcburga trenutno je najbolji strelac Lige šampiona sa sedam golova na četiri meča što mu je donelo i rekord Lige šampiona.

Barselona ponudila 15 miliona za 17-godišnjaka

Talentovani napadač Lajpciga Karim Adejemi na meti je Barselone, a katalonski klub je spreman da ga plati 15 miliona evra, prenose španski mediji.

Holand sa bele tačke do istorije Lige šampiona

Salcburg je na gostovanju Napoliju u meču četvrtog kola grupne faze Lige šampiona poveo već u 11. minutu, a ErlingHoland ušao je u istoriju elitnog evropskog takmičenja.

Het-trik Dake za novi rutinski trijumf Salcburga

U meču 13. kola austrijske Bundeslige, aktuelni šampion RB Salcburg u kombinovanom sastavu, slavio je na gostovanju Matersburgu sa 3:0.