Getty Images/Stuart Franklin

02.06.2020 | 20.27 > 22:34

Petica Peltena, het-trik Burka

Fudbaleri Sankt Peltena pobedili su Tirol na strani, u drugom kolu plej-auta, ubedljivim rezultatom 5:0.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Najzaslužniji za trijumf gostiju bio je Kori Burk, strelac het-trika. Napadač sa Jamajke tresao je mrežu domaćina u 10, 15. i 55. minutu, dok su preostala dva pogotka dali Šulc u šestom i Meserer u 76. minutu.

Sankt Pelten je treći na tabeli plej-auta, uz 11 bodova. Vaker je poslednji sa devet.

Austrija je u Beču savladala Admiru minimalnim rezultatom.

Jedini strelac na Đenerali areni bio je Fic u 67. minutu.

Bečlije su prve u doigravanju sa 15 bodova, a Admira pretposlednja sa devet.

Duel Matersburga i Altaha završen je bez pobednika 1:1.

Šreiner je doveo Altah do prednosti u 16, da bi Velasko u 19. postavio konačan rezultat.

Altah je prvi sa 13 poena, a Matersburg 10. sa 10.