Getty Images/Stuart Franklin

12.09.2020 | 19.06

Tadić doneo bod Hartbergu

Fudbaleri Altaha i Hartberga odigrali su nerešeno u prvom kolu austrijske Bundeslige - 1:1.

Dario Tadić

REUTERS/SPORT SOCCER

Dario Tadić

Domaći su poveli u 38. minutu golom Danijela Nusbaumera, a konačan rezultat postavio je hrvatski internacionalac Dario Tadić u 54. minutu.

Rapid iz Beča i LASK su u petak ostvarili pobede na otvaranju sezone, a preostale tri utakmice prvog kola na programu su u nedelju.

Šampion Salcburg gostuje Volfsbergeru, Rid dočekuje Tirol, dok St. Pelten na svom terenu igra sa Šturmom.

Mečeve prvenstva Austrije pratite na kanalima Sport Kluba.