Getty Images/Stuart Franklin

27.09.2020 | 18.56 > 18:57

LASK rutinski do tri boda

Fudbaleri LASK pobedili su Volfsberger na svom terenu u trećem kolu Bundeslige rezultatom 3:1

LASK

Andreas Schaad/Getty Images

Ekipa iz Linca povela je golom Balića u 26. minutu i taj rezultat bio je aktuelan sve do 55, kada je Raguz iz penala povisio na 2:0.

Nadu Vukovima da mogu da izbegnu poraz vratio je Baumgartner u 73, ali je samo pet minuta kasnije Trauner pogodio za 3:1 i rešio pitanje pobednika.

LASK ima sedam bodova. Volfsberger ostaje na tri.

Austrija i Admira remizirali su u Beču rezultatom 2:2. Monšajn je doveo domaće u vođstvo u osmom minutu, ali je Hofer izjednačio u 28.

Bečlije su do nove prednosti stigle preko Pičlera u 52, da bi bod Admiri doneo Breunig u 87.

Austrija ima četiri boda, a Admira jedan.

Nerešeno je bilo i u meču Hartberga i Šturma - 1:1. Gosti su poveli zahvaljujući Ljubiću u 31. minutu, a za bod domaćina pogodio je Tadić iz penala u 90+4. Jednaestercu je prethodio prekršaj Ingoliča, koji je tom prilikom dobio crveni krton.

Hartberg ima dva boda, a Šturm jedan više.