Željo ponovo na vrhu, preokret Mladosti u Gabeli

U nedelju je sa dva duela kompletirano deveto kolo Premijer Lige BIH:

Željezničar - Sarajevo

N1 Sarajevo

Željezničar je slavio minimalnu pobedu nad Radnikom iz Bijeljine, strelac je bio Sulejman Krpić u 25. minutu.

Ovom pobedom, Željo se vratio na čelo tabele, sa dva boda više od gradskog rivala Sarajeva.

U drugom meču dana, Mladost Doboj Kakanj je u gostima bila bolja od Gošk Gabele 3:1.

Domaći su poveli golom Ramića iz penala, Mladost je preokrenula u drugom poluvremenu uz dva gola Nemanje Anđušića.

Željo preko Estonaca do naredne runde LE

Fudbaleri sarajevskog Željezničara plasirali su se u narednu rundu Lige Evrope, savladavši i u revanšu estonsku Trans Narvu. Bilo je 3:1 na Grbavici, pogledajte sve golove sa meča.

BIH: Sarajevo razbilo šampiona na Koševu

Odigrani su dueli pretposlednjeg 31. kola Premijer Lige Bosne i Hercegovine, Sarajevo je nanelo ubedljiv poraz šampionu Zrinjskom na svom stadionu.

Kakav finiš - Željezničar ispustio 3:0 za tri minuta!

U duelu drugog kola šampionske grupe prvenstva Bosne i Hercegovine, Željezničar je u gostima igrao nerešeno protiv Zrinjskog 3:3, iako je do samog finiša imao prednost 3:0!

U19 LŠ: Atletiko nakon preokreta slavio na Grbavici

U duelu 1/16 finala Lige Šampiona za igrače do 19 godina, Atletiko Madrid je u Sarajevu savladao Željezničar rezultatom 3:1.