David Ramos/Getty Images

30.09.2018 | 21.05 > 21:09

Željo i dalje u problemima, poraz od pretposlednjeg

FK Željezničar

Željezničar je u 12. kolu šampionata Bosne i Hercegovine poražen kod kuće od GOŠK rezultatom 2:1.

Željezničar - Sarajevo

N1 Sarajevo

Prvi je u ovom meču poveo GOŠK i to preko Darka Dajića u 27. minutu. Željezničar je uspeo da izjednači i da da nadu domaćim navijačima i to preko Sulejmana Krpića u 88. minutu utakmice.

Fudbalerima GOŠK je veliku radost doneo Mirsad Ramić koji je u 95. minutu pogodio za 2:1.

Željezničaru je ovo treći uzastopni meč bez pobede, a na prethodna dva su remizirali.