06.10.2018 | 20.47 > 20:52

Ubedljive pobede Sarajeva i Zrinjskog, slavio i Široki

Pet mečeva odigrano je u Premijer ligi Bosne i Hercegovine u subotu i time je kompletirano 13. kolo. Ubedljive pobede zabeležili su Sarajevo i Zrinjski, a slavio je i Široki Brijeg.

Printscreen

Lider na tabeli Sarajevo je sa 6:0 slavilo na gostovanju Mladosti. Velkoski i Tatar postigli su po dva gola, a mrežu Mladosti pogađali su i Ahmetović i Rahmanović.

Zrinjski je do pobede stigao na gostovanju GOŠK i zabeležio pobedu od 4:0. Počelo je autogolom Karamarka, a golove za Zrinjski u nastavku su postigli i Rustemović, Jović i Galić. Dva gola Zrinjski je postigao sa igračem manje jer je u 67. minutu Perišić dobio crveni karton.

Široki Brijag je na svom terenu sa 2:0 savladao Krupu golovima Cabraje i Jurića, Radnik je u Bijeljini sa 3:1 bio bolji od Tuzla sitija, a Zvijezda 09 je sa 3:0 slavila protiv Slobode u Tuzli.