Oba nedeljna meča 14. kola bosanskohercegovačke Premijer lige završena su bez pobednika.

Lopta

Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Krupa i Radnik iz Bijeljine odigrali su bez golova.

Krupa je raskinula saradnju sa Branislavom Krunićem, a na njegovo mesto imenovan je Petar Kurćubić. Ipak, rezultatska kriza i dalje traje.

Početak meča je pripao gostima, ali je nedostajalo kreativnosti u završnici napada ekipi Radnika.

U nastavku je viđen znatno lošiji fudbal.

Domaći tim zapretio je u dva navrata, ali promene rezultata nije bilo.

I duel između Čelika i Širokog Brijega završen je bez pobednika, ali uz dva gola (1:1).

Poveo je Čelik golom Dedića u 39. minutu, dok je izjednačenje i bod gostima doneo Matić u trećem minutu sudijske nadoknade.

Pogledajte rezultate i tabelu Premijer lige.