Michael Regan/Getty Images

30.11.2018 | 16.29 > 16:43

BiH: Reprezentativac Norveške doneo pobedu Zrinjskom

Fudbaleri Zrinjskog slavili su minimalnim rezultatom protiv Krupe u prvom meču 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Zrinjski navijači

HŠK Zrinjski

Utakmicu je rešio Eman Marković golom u 66. minutu. Ovaj 19-godišnji fudbaler, rođen u Norveškoj, do sada je uglavnom bio van protokola, tako je od početka prvenstva zabeležio tek 141 minut na terenu.

Marković, koji nastupa za omladinsku reprezentaciju Norveške, danas je zabeležio prvi gol u seniorskom fudbalu.

Posle ovog poraza Krupa se nalazi na poslednjem mestu na tabeli, dok Zrinjski zauzima drugo, odmah iza Sarajeva.

Komplet tabelu Premijer lige Bosne i Hercegovine pogledajte OVDE.