Duelima GOŠK - Željezničar i Čelik - Mladost DK kopletirano je u nedelju 24. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.

GOŠK, Željezničar

Printscreen

Dva duela 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana su u nedelju.

GOŠK i Željezničar odigrali su nerešeno 1:1, timu iz Gabele koji je pretposlednji na tabeli ovo je 12. remi u sezoni, a Željezniičar nakon ovog kiksa za drugoplasiranim Zrinjksim zaostaje 11, a za Sarajevom koje je lider šampionata 17 bodova.

Željo je poveo u 31. minutu golom Zeca, ali je sa bele tačke GOŠK uspeo da dođe do boda. Precizan je u izvođenju penala u 56. minutu bio Ramić.

Čelik je u Zenici zahvaljujući golu Dedića slavio protiv Mladosti Doboj Kakanj.

Tabelu Premijer lige BiH pronađite ovde.