Getty images/Steve Welsh

13.04.2019 | 18.26 > 18:44

Minimalac Zrinjskog, Radnik ostao bez pobede u 90+4

Zrinjski nastavlja poteru za Sarajevom, pošto je u derbiju 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine savladao Željezničar minimalnim rezultatom. Radnik nije imao sreće da uzme sva tri boda iz Tuzle, pošto je primio gol u četvrtom minutu nadoknade.

HŠK Zrinjski Mostar

Printcsrean

Jedini gol u derbiju u Mostaru postigao je Semir Pezer u 49. minutu. Samo šest minuta kasnije Stanić je dobio crveni karton, a gosti iz Sarajeva su imali 35 minuta igrača više. Međutim, nisu uspeli da izbegnu poraz, tako da je Zrinjski nastavio poteru za gradskim rivalom Želje Sarajevom, pošto imaju samo tri boda manje, doduše i meč više.

Radnik iz Bijeljine vodio je u Tuzli od 62. minuta golom Hadžića. Međutim, nisu imali sreće da sačuvaju prednost do samog kraja, pošto je Stojčev u četvrtom minutu nadoknade poravnao i tako izbio dva boda ekipi iz Bijeljine.

Najviše golova bilo je u Krupi, gde je domaći tim, koji se grčevito bori za opstanak, pobedio je Čelik iz Zenice 5:2, dok je Zvijezda 09 savladala Mladost 2:1.