Getty Images/Christof Koepsel

29.04.2019 | 20.31 > 20:33

Zvijezda 09 uzela tri boda u Siminom Hanu

Poslednji meč 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigran je u ponedeljak, a pobedu je na gostovanju Tuzla sitiju zabeležila Zvijezda 09.

Tuzla siti - Zvijezda 09

Printscreen

Fudaleri Zvijezde 09 zabeležili su ponedu na gostovanju Tuzla sitiju gde su slavili sa 3:1 i tako upisali osmu pobedu u sezoni, a drugu vezanu.

Svi golovi na meču viđeni su u prvih 36. minuta.

Poveli su gosti preko Govedarice u 14. minutu, a Tuzla je odgovorila preko Ubiparipa deset minuta kasnije.

Ipak, sa dva gola u manje od minut razmaka Zvijezda je slavila sa konačnih 3:1. U strelce se prvo upisao Huseinbašić, da bi zatim Govedarica drugim golom na meču potvrdio pobedu tima iz Stanišića.