22.07.2019 | 23.08 > 23:19

Huseinbašić utišao Pecaru: Slavlje Čelika u Širokom

U poslednjem meču prvog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Čelik iz Zenice slavio je minimalnim rezultatom na gostovanju protiv Širokog Brijega.

NK Siroki Brijeg

Printcsrean

Posle eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope Široki Brijeg je loše startovao i u šampionatu. Nije na svom terenu uspeo da dođe ni do boda protiv neugodnih gostiju iz Zenice. Odlučujući momenat odigrao se u 74. minutu kada je Ermin Huseinbašić postigao jedini gol.

Pokušali su domaći sve da učine kako bi makar došli do remija, ali u skladu sa imenom kluba, gostujući fudbaleri su postavili bedem pred svojim golom. Meč su završili sa igračem manje, pošto je mladi 19-godišnji napadač Ševkija Resić dobio drugi žuti karton u trećem minutu nadoknade.