Getty Images/Stuart Franklin

27.07.2019 | 22.59 > 23:02

Željo siguran, trojka Radnika

Fudbaleri Željezničara pobedili su Mladost na gostovanju u drugom kolu Premijer lige BiH rezultatom 2:0.

Željezničar

N1

Tim sa Grbavice do prvog trijumfa u sezoni stigao je golovima u drugom poluvremenu, a strelci su bili Zec u 50. i Krpić u 78. minutu.

Željezničar je sad prvi na tabeli sa 4 boda, dok je Mladost osma sa 3.

Radnik je u Bijeljini bio bolji od Tuzla Sitija sa 3:0. Domaći sastav je pitanje pobednika rešio u prvom poluvremenu, pogocima Maksimovića u sedmom i iz penala u 34. i Durića u 37.

Borac je u Banjaluci savladao Zvijezdu sa 1:0, zahvaljujući golu Stojana Vranješa u 24. minutu, dok je duel Slobode i Širokog završen bez pobednika - 2:2.

Bagarić u 33. i Jović u 50. pogađali su za goste koji su u dva navrata imali vođstvo, dok su precizni za domaće bili Bekić u 45+1. i Maksimović u 90+3.