Želju derbi sa Zrinjskim, Široki bolji od Radnika

U nedelju je kompletirano treće kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine. Željezničar i Široki Brijeg upisali su po tri boda.

Željezničar, Zrinjski

Printscreen

Željezničar je do druge pobede u sezoni došao u derbiju protiv Zrinjskog kome je ovo već drugi poraz. Mostarci iz tri kola imaju samo tri boda, a sarajevski tim je na sedam.

Jedini gol u ovom meču postigao je Krpić u 59. minutu.

Široki Brijeg je pred svojim navijačima bio ubedljiv protiv Radnika iz Bijeljine i slavio 3:0.

Golom Jovića u devetom minutu poveli su domaći, a Borac je ostao sa igračem manje nakon što je Simonović dobio crveni karton u 12. minutu.

Ćorić je povisio na 2:0, a u 86. minutu je Bagarić zatresao mrežu gostiju i postavio konačan rezultat.