Željo slavio u Zenici, Velež upisao prvi bod

Četiri od pet predviđnih duela četvrog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana su u subotu. Duel Zrinjskog i Zvijezde 09 odložena je zbog obaveza mostarskog koluba u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Sloboda, Velež

Printscreen

Pobede su u subotu upisali Željezničar, Tuzla siti i Borac iz Banja Luke, a Velež je na gostovanju Slobodi osvojio prvi bod u novoj sezoni.

Seriju od tri meča bez poraza Čelika u Zenici je prekinuo Željezničar koji je slavio 2:0 i tako upisao treću vezanu pobedu u seriji od četiri meča bez poraza u novoj sezoni.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a Sulejman Krpić pobrinuo se da Želju donese pobedu sa dva gola u drugom poluvremenu.

Tuzla siti slavio je na gostovanju Mladosti Doboj Kakanj 1:0, Borac iz Banja Luke je slavio na gostovanju Radniku u Bijeljini 2:1, a Sloboda i Velež igrali su 0:0 pa je tako tim iz Mostara upisao prvi bod u novoj sezoni.