Dave Thompson/Getty Images

18.08.2019 | 22.32

Tuzla ispustila bodove protiv Zrinjskog

Tuzla Siti i Zrinjski podelili su bodove u petom kolu Premijer lige BiH. Meč na Tušnju završen je bez golova.

Princscreen

Bio je to prvi remi ekipe iz Tuzle ove sezone, koja je propustila priliku da preuzme vodeću poziciju od Željezničara.

Tuzla je napadački igrala od početka, pa je već u drugom minutu imala ozbiljnu šansu. Uzvratio je Zrinjski u 18, ali je odlično reagovao Fejzić.

Igralo se tvrdo i u nastavku. Iako su domaći pokušavali sve da dođu do pogotka, nisu uspeli.

Tuzla je ostala na drugoj poziciji, sa bodom manje od Željezničara, dok je Zrinjski deveti sa utakmicom manje.