Borac ubedljiv protiv Želja, Velež od 0:2 do boda

Borac, Željezničar

Printscreen

Borac je u Banjaluci bio bolji od Željezničara, a Mladost i Velež odigrali su nerešeno.

Borac je u Banjaluci bio ubedljiv protiv Željezničara i salavio 3:0.

Poveo je Borac preko Saše Kajkuta već u devetom minutu, a na sledeći gol se čekalo do 85. minuta kada se u strelce upisao Stojan Vranješ.

Konačan rezultat postavljen je u prvom minutu nadoknade kada je mrežu gostiju pogodio Marko Jovanović.

Duel Mladosti i Veleža završen je bez pobednika, 2:2.

Mladost je golovima Fanima i Hirosa vodila nakon pola sata ige, ali je Brandao pogocima u 84. i 89. minutu doneo Mostarcima bod.

BiH: Upitan letnji nastavak sezone zbog infrastrukture

Generalni sekretar Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine (NSBiH) Adnan Džemidžić, skeptik je oko nastavka tamošnjeg prvenstva u julu i avgustu, kako je okvirno predložila UEFA, pa makar i bez gledalaca, jer stadioni u Bijeljini, Kaknju i Ugljeviku nemaju reflektore.

U BiH prelomili - bez publike u sledeća dva kola

U cilju prevencije širenja koronavirusa, a sledeći preporuke nadležnih zdravstvenih ustanova kao i vladinih institucija u BiH, Komitet za takmičenje NS/FS BiH je na telefonskoj sednici održanoj u utorak doneo odluku da se utakmice 23. i 24. kola Premijer lige BiH igraju bez prisustva gledalaca.

PL BiH: Kompletiran prvi deo prvenstva, Sarajevo lider

Tri meča odigrana su u nedelju u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Time je zaključeno 22. kolo i ligaški deo šampionata.

Kup: Željo u Banjaluci eliminisao Borac

Željezničar iz Sarajeva plasirao se u polufinale Kupa BIH, eliminisavši Borac iz Banjaluke u gostima sa 2:0.