Borac ubedljiv protiv Želja, Velež od 0:2 do boda

Borac, Željezničar

Printscreen

Borac je u Banjaluci bio bolji od Željezničara, a Mladost i Velež odigrali su nerešeno.

Borac je u Banjaluci bio ubedljiv protiv Željezničara i salavio 3:0.

Poveo je Borac preko Saše Kajkuta već u devetom minutu, a na sledeći gol se čekalo do 85. minuta kada se u strelce upisao Stojan Vranješ.

Konačan rezultat postavljen je u prvom minutu nadoknade kada je mrežu gostiju pogodio Marko Jovanović.

Duel Mladosti i Veleža završen je bez pobednika, 2:2.

Mladost je golovima Fanima i Hirosa vodila nakon pola sata ige, ali je Brandao pogocima u 84. i 89. minutu doneo Mostarcima bod.