Catherine Ivill/Getty Images

26.10.2019 | 16.21 > 16:24

Kunić za slavlje Zrinjskog, nula u Bijeljini

Fudbaleri Zrinjskog savladali su Željezničar 2:1, u meču 14. kola Premijer lige. Radnik i Široki Brijeg odigrali su nerešeno.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Najzaslužniji za slavlje Zrinjskog na stadionu pod Bijelim Brijegom u Mostaru bio je Petar Kunić.

Dvadesetšestogodišnji vezista je u 35. minutu doneo prednost domaćem timu. Željezničar je izjednačio preko Semira Štilića u 56. a za tri pobrinuo se Kunić svojim drugim golom na meču u 81. minutu.

Zrinjski je peti na tabeli i ima 23 boda, dok je Željezničar na drugoj poziciji sa 26.

Radnik i Široki odigrali su nerešeno bez golova u na Gradskom staionu u Bijeljini.

Radnik je treći sa 25 bodova, dok je Široki Brijeg sedmi na tabeli sa 18 bodova.