Željezničar uspešan, pet golova za 20 minuta u Krupi

Ex-Yu lige 13. sep 202022:03 > 22:04
N1

Fudbaleri Željezničara slavili su minimalnim rezultatom u gostima Širokom Brijegu i preuzeli vodeću poziciju na tabeli Premijer lige.

Jedini gol na utakmici viđen je u 72. minutu. Sarajevski tim je poveo posle kontre, koju je pogotkom krunisao Mustafa Mujezinović. Bio je to njegov peti gol ove sezone.

Željezničar je na prvoj poziciji na tabeli sa 15 bodova, dok je Široki Brijeg posle drugog vezanog poraza peti.

U veoma uzbudljivom meču Sloboda je u gostima savladala Krupu 3:2. Svih pet golova viđeno je u drugom poluvremenu, u roku od 20 minuta (od 48. do 67. minuta utakmice).

Povela je Sloboda posle pogodaka Beganovića i Mujagića. Krupa je izjednačila uz dva gola Nikolića. Ipak, pobedu gostima doneo je Husejinović.

Sloboda je zabeležila drugu uzastopnu pobedu i šesta je na tabeli, dok je Krupa posle drugog vezanog poraza na 11. mestu.

Tuzla Siti je na svom terenu savladala Radnik iz Bijeljine, zahvaljujući pogotku Crnkića u 47. minutu.