Izvor: David Ramos, Getty Images
Fudbal 22.09.2017 | 22:43 > 22:44

Novi kiks Bajerna, Volfsburg ‚ukrao‘ bod u Minhenu

Fudbaleri Bajerna i Volfsburga odigrali su nerešeno 2:2 na Alianc areni u premijernoj utakmici 6. kola nemačke Bundeslige.

FC Bajern

Izvor: Getty Images/Alexander Hassenstein

Bajern tako posle šest kola ima četiri pobede, remi i poraz i sada sa 13 bodova dlei prvo mesto sa Dortmundom koji ima meč manje. Sa druge strane, Volfsburg je sa 6 bodova na 11. mestu na tabeli.

Ekipa Karla Ančelotija na volšeban način je ostala bez pobede pošto je na poluvremenu vodila sa 2:0.

Sve je počelo odlično po Bajern kada je u 33. minutu Levandovski iskoristio penal koji je sam iznudio.

Kada je tri minuta pred poluvreme Roben uz veliku pomoć Rafinje i dosta sreće pogodio za 2:0 delovalo je da Bajern ide ka sigurnoj pobedi.

Tako ipak nisu mislili gosti. U 56. minutu Arnold je smanjio i tpo posle slobodnog udarca i velike greške golmana Ulrajha, a konačnih 2:2 postavio je Didav