Drugi gol Veljkovića u tri meča, pobeda Verdera

Bundesliga 12. mar 201822:28 > 22:30
Lars Baron/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Verdera pobedili su u Bremenu Keln sa 3:1 u poslednjoj utakmici 26. kola Bundelige, a vodeći gol za domaće postigao je srpski internacionalac Miloš Veljković.

Defanzivac Verdera drugi pogodak u poslednje tri utakmice upisao je u 33. minutu posle sjajne reakcije nakon izvedenog kornera Zlatka Januzovića.

Keln je uzvratio iz kontre u 53. minutu i preko Osake izjednačio, međutim, ekipa iz Bremena je na identičan način još dva puta matirala golmana gostiju Homa i zabeležila drugi trijumf u poslednje tri utakmice.

Rašica je u 58. minutu vratio prednost Verderu, a konačan rezultat postavio je Egeštajn u poslednjim trenucima utakmice, ponovo na asistenciju Januzovića.

verder je 13. na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i Frajburg, dok je Keln zakucan za dno sa 17 bodova i od sigurne zone deli ga osam bodova.

Pogledajte REZULTATE i RASPORED, kao i TABELU.