Grujić i Ibišević doneli bod Herti

Bundesliga 25. jan 201922:31 > 22:33
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

U petak je 19. kolo Bundeslige otvoreno remijem Herte i Šalkea u Berlinu. Bod su domaćinu osvojili Marko Grujić i Vedad Ibišević.

Harta i Šalke remizirali su u meču 19. kola Bundeslige. Na kraju 2:2 u Berlinu.

Šalke je poveo nakon 17. minuta igre preko Evgena Konopljanke.

Igrao se 39. minut kada je Herta došla do izjednačenja, a sjajan gol postigao je Marko Grujić koji je odlično ispratio akciju svog tima, našao se ispred golmana i sigurno šutirao za 1:1.

U 44. minutu ponovo Šalke dolazi do prednosti. Ovoga puta strelac je bio Ut.

Sve je, ispostavilo se rešeno u četvrtom minutu nadoknade u prvom poluvremenu kada je za novo izjednačenje pogodio Vedad Ibišević.

Fenomelanlu priliku imao je Šalke preko Suata Serdara u 51. minutu, ali je nakon njegove driblerske minijature, lažnjaka i dobrog šuta lopta otišla pored gola.

Herta je sa 28 bodova trenutno sedma, a Šalke sa 22 na 12. poziciji na tabeli. Herta još uvek nema poraz kada je u sastavu tima Marko Grujić kome je ovo drugi gol za tim iz Berlina.