Getty Images/Christof Koepsel

22.02.2019 | 22.37 > 22:40

Sjajan gol Klasena, Štutgart deseti meč bez pobede

Werder Bremen

Fudbaleri Verdera i Štutgarta odigrali su nerešeno u prvoj utakmici 23. kola nemačke Bundelige - 1:1.

Stiven Cuber je u 2. minutu doneo prednost gostima na asistenciju Marija Gomeza, a konačan rezultat postavljen je u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Sjajan gol postigao je Holanđanin Davi Klasen sa 20 metara preciznim udarcem desnom nogom.

verder je u poslednjih pet mečeva u prvenstvu zabeležio jednu pobedu i čak četiri remija i sa 32 boda na devetom je mstu sa 32 boda, koliko ima i Herta sa utakmicom manje, dok je Štutgart i dalje u seriji bez trijumfa.

Švabe već osam mečeva ne znaju za pobedu u Bundesligi, odnosno deset u svim takmičenjima i sa 16 bodova u zoni su ispadanja.

Srpski internacionalac Miloš Veljković je bio na klupi za rezervne igrače Verdera.